Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Chłodzenie i modding » Lepa AquaChanger 240 – test kompaktowego chłodzenia cieczą » Strona 2

Lepa AquaChanger 240 – test kompaktowego chłodzenia cieczą

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Cena:
 
Rating
 
 
 
 
 
4.5/5


User Rating
24 total ratings

 

Zalety


+wydajność
+nie wymaga dużej ilości miejsca
+pełna kompatybilność pamięci RAM
+cena (jak na kompaktowe chłodzenie cieczą)
+dobrej jakości węże

Wady


- do montażu przyda się "trzecia ręka"
- trochę za głośny na maksymalnych obrotach


Kilka słów o teście

Lepa AquaChanger 240 to świeży gracz na rynku kompaktowych chłodzeń wodnych. Naszym zdaniem jest to produkt bardzo interesujący, bowiem możemy go kupić już za 315zł, co jak na kompaktowe chłodzenia cieczą jest ceną jak najbardziej akceptowalną. Czy jednak producent gdzieś nie przyciął kosztów? Przekonajmy się! Zapraszamy na test!

3
Opublikowano 15 listopada 2015 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Prezentacja Lepa AquaChanger 240

lepa aquachanger 240 pudełko

Zestaw został zapakowany w interesujące pudełko utrzymane w czarno-pomarańczowej kolorystyce. Możemy się z niego dowiedzieć co nieco o produkcie.

lepa aquachanger 240 zawartość opakowania

W opakowaniu znajdziemy niezbędne elementy do montażu oraz przejściówkę pozwalającą zasilić wentylatory ze złącza Molex.

lepa aquachanger 240

Samo chłodzenie prezentuje się dość typowo. Chłodnica typu slim, powszechnie stosowana w gotowych zestawach chłodzenia cieczą. Warto jednak wspomnieć, że producent zastosował niezłej jakości węże – grube i giętkie. Nie tak, jak w typowych „gotowcach” cieniutkie i twarde „węże”.

lepa aquachanger 240 bloko-pompkaJeśli chodzi zaś o bloko-pompkę to jej wygląd może się niektórym spodobać. Ma gamingowy charakter.

lepa aquachanger 240 podstawa

Podstawa bloko-pompki została wykonana z miedzi.

Spis treści: Lepa AquaChanger 240 – test kompaktowego chłodzenia cieczą

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


3 komentarze


  1.  
     
     
     
     
     

    W przypadku gotowych LC z cienką aluminiową chłodnicą różnica w wydajności na bank jest większa niż 1*C i sięga czasem 5-6*C 😉




    •  
      Trevor

      Dzięki za uwagę, w wolnej chwili sprawdzimy czy coś jest na rzeczy, jeśli w teście wystąpił jakiś błąd postaramy się go bezzwłocznie skorygować 🙂




  2.  
    vader65

    nie podoba mi się sposób testowania przy otwartej obudowie jak to się ma do testowania w zamkniętej obudowie z temperaturami





Dodaj komentarz


(required)