Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » TP Link Archer C6 – test taniego routera WiFi AC! » Strona 4

TP Link Archer C6 – test taniego routera WiFi AC!

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Cena:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
80 total ratings

 

Zalety


+WiFi AC1200,
+dobre pokrycie sygnałem,
+atrakcyjny wygląd,
+tryb gościa,
+możliwość sterowania z poziomu aplikacji mobilnej,
+atrakcyjna cena


Kilka słów o teście

Z roku na rok Internet przyspiesza, wyższe prędkości przesyłu danych stają się dostępne w coraz niższych cenach. Niestety dostawcy gdzieś w pogoni za megabitami zaczęli zaniedbywać routery często oferując do umów sprzęt jedynie ze standardem „N”. Rozwiązaniem takiego problemu jest zakup własnego sprzętu sieciowego i wykorzystanie go jako access point. Dzisiaj rzucimy okiem na router, który nada się do tego idealnie, a dokładniej TP Link Archer C6. Jest to sprzęt wyceniony na 170zł i wspierający standard AC1200. Zapraszamy do lektury.

1
Opublikowano 16 kwietnia 2019 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

TP Link Archer C6 – podsumowanie

W ogólnym rozrachunku router TP Link Archer C6 to bardzo dobry sprzęt za stosunkowo niewielkie pieniądze. Produkt niewątpliwie kierowany jest dla osób chcących zastąpić sprzęt dostarczony przez operatora, w których to wciąż góruje standard 802.11 N. Niestety często ogranicza on nawet najniższe prędkości z planów pakietowych. Router TP Link Acher C6 w odczuwalny sposób zwiększy szybkość naszego WiFi. Oferuje również znacznie lepszy zasięg. Warto wspomnieć o atrakcyjnym wyglądzie, który wbrew pozorom jest ważną cechą routera, bowiem z oczywistych względów jest to sprzęt, którego chowanie nie jest zasadne. Minusem TP Link Archer C6 jest fakt, że już po stosunkowo krótkim czasie dość mocno się nagrzewa, to jednak typowy mankament całkiem pokaźnej grupy routerów. Czy zatem warto kupić testowany router za ok. 170zł? Naszym zdaniem zdecydowanie tak, ponieważ za stosunkowo niewielkie pieniądze potrafi wyraźnie polepszyć kondycję naszego WiFi.

 

TP Link Archer C6 otrzymuje od redakcji Tweaks.pl ocenę 5/5 oraz rekomendację w kategorii doskonała cena!

Sprzęt do testów dostarczył:

Serdecznie dziękujemy!

Spis treści: TP Link Archer C6 – test taniego routera WiFi AC!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


1 komentarz


  1.  
    Krzysiek

    bardzo dobrze działają vlany przez co Tv nie zacina się , sygnał radiowy jest tak silny że w pokoju gdzie stoi ruter test prędkości szaleją np dla predkości 300 Mbps przy połączeniu 2,4 GHz pokazuje 70-90 Mbps a w pokoju obok 140 Mbps . Ogólnie cena do jakości super.

Dodaj komentarz


(required)