Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Zasilacze » Recenzja Zalman ZM600-LX » Strona 7

Recenzja Zalman ZM600-LX

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Cena:
 
Rating
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
30 total ratings

 

Zalety


+cena
+stabilne napięcia
+sprawność
+niezłe okablowanie

Wady


-wbrew specyfikacji dwie linie 12V
- stosunkowo głośny przy pełnym obciążeniu(550W i więcej)


Kilka słów o teście

Postanowiliśmy zrobić recenzję któregoś z tańszych zasilaczy, chętnie wybieranych przez osoby które kupują komputer w przedziale cenowym 1500-3500zł i nie mają większych wymagań co do jednostki. Zapraszamy do recenzji.

0
Opublikowano 6 marca 2014 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Recenzowany zasilacz niczym nas nie zachwycił, ale także niczym nie zmartwił. To po prostu zwykły, solidny zasilacz, który najlepiej się sprawdzi w mniej wymagających komputerach. Zalman zapewnia napięcia mieszczące się w normie ATX. Omawiany produkt nie posiada oficjalnego certyfikatu 80+, choć nasze testy potwierdziły, że gdyby testowana jednostka obsługiwała napięcie 115V widzielibyśmy na nim brązową naklejkę. Kultura pracy jest akceptowalna, ale jednak będący w podobnej cenie SilverStone jest niesłyszalny. Z wad należy wymienić, że model testowany posiada dwie linie 12V. Mimo wszystko zakup Zalmana ZM600LX nie jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto, w naszych testach sprzęt sobie poradził dobrze i potencjalny jego nabywca nie musi obawiać się o uszkodzenie sprzętu.

Zalman ZM600-LX otrzymuje on nas ocenę 4/5.

Sprzęt do testów dostarczył:

Zalman_logo

Spis treści: Recenzja Zalman ZM600-LX

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)