0
Opublikowano 27 września 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » GIGABYTE SkyVision WS100 – bezprzewodowy transmiter HDMI
 
 

GIGABYTE SkyVision WS100 – bezprzewodowy transmiter HDMI


GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych, kart graficznych oraz akcesoriów komputerowych, rozszerzył swoją ofertę o nowy, innowacyjny transmiter obrazu – SkyVision WS100. Urządzenie jest w pełni zgodne ze standardem WHDI 1.0, który oferuje bezprzewodową transmisję danych w paśmie 5 GHz z prędkością do 3 Gb/s i przy opóźnieniu nie przekraczającym 1 ms. Pozwala to na bezproblemowe przesyłanie nieskompresowanego obrazu wideo w rozdzielczości 1080p oraz dźwięku przestrzennego w formacie 5.1, zapisanego z częstotliwością próbkowania do 48KHz/24 Bit.

SkyVision WS100 składa się z dwóch elementów* – kompaktowego nadajnika, gabarytami przypominającego pamięć przenośną oraz niewiele większego odbiornika. Zestaw taki umożliwia bezprzewodową transmisję obrazu na dystansie do 10 metrów**. Sama instalacja WS100 jest niezwykle prosta i nie powinna sprawić kłopotów nawet użytkownikom mniej zaawansowanym w kwestiach technicznych. Nadajnik podłączamy za pomocą złącza HDMI do źródła sygnału, np. komputera, laptopa, tabletu czy konsoli. Odbiornik również podpinamy przez złącze HDMI do telewizora lub projektora. Kolejny etap to szybka synchronizacja (wciśnięcie odpowiedniego przycisku na nadajniku) i SkyVision WS100 jest gotowy do pracy. Dodatkowo, przy przesyłaniu obrazu z komputera, telewizor lub projektor traktowany jest jak drugi monitor. Dzięki temu zyskujemy możliwość wyboru trybu pracy – klonowanie lub rozszerzenie ekranu. Wybranie drugiej opcji pozwala jednej osobie pracować przy komputerze, podczas gdy reszta domowników będzie w tym samym czasie oglądała film na dużym ekranie.

SkyVision WS100 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą przesyłać bezprzewodowo obraz z dowolnych urządzeń wyposażonych w złącze HDMI do telewizora lub projektora. Wybierając produkt GIGABYTE, mamy gwarancję wysokiej jakości transmitowanego sygnału wideo bez konieczności uciążliwego prowadzenia i ukrywania kolejnych metrów kabli.

Sugerowana cena detaliczna transmitera SkyVision WS100 to: 489,00 PLN brutto

 

Źródło: Informacja prasowa

 

Spis treści: GIGABYTE SkyVision WS100 – bezprzewodowy transmiter HDMI

Słowa kluczowe: hdmi bezprzewodowo allegro

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

-Highlander-
 
Krótka, zwięzła i na temat:)