0
Opublikowano 26 września 2014 w Portal komputerowy » Wiadomości » Rożne » Zamawianie jedzenia jeszcze nie było tak proste
 
 

Zamawianie jedzenia jeszcze nie było tak proste


Dzięki aplikacji pyszne.pl na Androida można jeszcze sprawniej zamówić posiłek z dostawą do domu.

Pyszne.pl

Najpierw kilka słów o samym portalu. Strona www.pyszne.pl to swoista baza restauracji i pizzerii twojego miasta. Możesz znaleźć odpowiadający ci lokal na podstawie różnych kryteriów, na przykład rodzaju kuchni, czasu oczekiwania na dostawę, czy też godzin otwarcia. Kiedy już zdecydujesz się na konkretną restaurację, w panelu zapoznajesz się z jej menu i wybierasz danie. Uzupełniasz dane i czekasz na dowóz. Kwestia płatności jest maksymalnie ułatwiona, ponieważ można zapłacić kartą, gotówką, przez systemy PayPal, PayU, albo przelewem. Wszystko dla twojej wygody.
Dodatkową zaletą jest opcja lokalizacji restauracji na specjalnej mapie. Ponadto serwis daje możliwość dzielenia się opiniami o lokalach z innymi użytkownikami.

Bądź bardziej mobilny

Nowością od portalu pyszne.pl jest aplikacja dedykowana systemowi Android. Jej pobranie i korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne, wystarczy mieć telefon, bądź tablet obsługiwany przez Android i zainstalować aplikację. Interfejs programu jest bardzo intuicyjny. Wystarczy dosłownie kilka kliknięć, żeby wybrać restaurację i zamówić posiłek. Samego zamówienia dokonujemy online, co znaczy, że nie trzeba nigdzie dzwonić. Jest to opcja niezwykle przydatna, kiedy jesteśmy na przykład na bardzo głośnej imprezie i rozmowa przez telefon byłaby dosyć utrudniona, z powodu hałasu. Ułatwione jest również dokonywanie płatności – podobnie jak przy korzystaniu ze strony internetowej możemy wybrać płatność przy odbiorze, bądź elektroniczną, której dokonamy z poziomu telefonu.
W aplikacji nie znajdziemy żadnych tak zwanych „ukrytych kosztów”. Ceny są takie same jak na stronie pyszne.pl, a zarazem – takie jak w restauracji. Ponadto baza restauracji jest równie obfita. Świetną opcją jest także funkcja lokalizacji GPS. Wystarczy, że podamy swoją lokalizację, a aplikacja pokaże nam lokale w pobliżu, z których możliwa jest dostawa. W razie jakichkolwiek wątpliwości do godziny 22 można skorzystać z profesjonalnej obsługi klienta.
Kolejną przydatną możliwością aplikacji jest funkcja społecznościowa, dzięki której każdy użytkownik może wystawić lokalom oceny. Później, wybierając restauracje możemy się kierować opiniami innych osób korzystających z pyszne.pl.

Kiedy warto mieć aplikację?

Odpowiedź jest dość oczywista – zawsze! Jednak jest kilka okazji, kiedy pyszne.pl zainstalowane na twoim telefonie, bądź tablecie może się szczególnie przydać. Na przykład wspomniana już głośna impreza, kiedy ciężko jest dogadać się przez telefon. Klikasz i zamawiasz! Ponadto, w okresie kończącego się już lata i spotkań w plenerze, niejednokrotnie zdarza się, że ty i twoi znajomi wpadacie na pomysł, żeby coś zamówić. Warto także posługiwać się aplikacją pyszne.pl, kiedy jesteśmy w nieznanym sobie mieście i dyspozytorowi przy telefonie nawet nie umielibyśmy wytłumaczyć dokąd zamawiamy jedzenie. Funkcja lokalizacji za pomocą GPS zrobi to za nas.

Wiele osób narzeka na to, jak bardzo wszystko jest dziś zmechanizowane i skomputeryzowane. Pewnie jest w tym sporo prawdy, jednakże, na szczęście pyszne.pl jest tak proste w obsłudze, że w tym przypadku postęp techniki jest tylko z korzyścią dla klienta.

Spis treści: Zamawianie jedzenia jeszcze nie było tak proste

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.