Portal komputerowy » Klawiatury » Motospeed K87S test mechanicznej klawiatury z podświetleniem RGB

Motospeed K87S test mechanicznej klawiatury z podświetleniem RGB

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie: , ,
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
8 total ratings

 Kilka słów o teście

Ostatnio coraz częściej jesteśmy wręcz zalewani produktami z podświetleniem RGB, gdzie poza garstką zapaleńców nikt nie interesuje się tego typu wynalazkami. Idealnym tego przykładem jest chociażby pamięć RAM. Wiele osób ma bardzo sceptyczne nastawienie co do produktów z podświetleniem RGB. Niestety my również należymy do tej grupy. Tak się składa, że akurat otrzymaliśmy do testów klawiaturę z podświetleniem RGB. Czy w tym przypadku podświetlenie RGB nie jest przesadą? Czy testowany sprzęt przekona nas do zmiany zdania? Przekonamy się .

0
Opublikowano 23 marca 2017 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Motospeed K87S – rzut okiem

Niestety nasze opakowanie brutalnie spotkało się z rzeczywistością, poprzez transport z Chin, a także przejście przez Urząd Celny, dlatego nie nadaje się do publikacji. Przejdziemy zatem od razu do urządzenia.

motospeed k87s wygląd klawiatury

motospeed k87s wygląd klawiatury motospeed k87s wygląd klawiatury motospeed k87s wygląd klawiatury motospeed k87s wygląd klawiatury

Klawiatura dostępna jest wyłącznie w białej wersji kolorystycznej. Dolna część obudowy została wykonana z przezroczystego tworzywa sztucznego. Pozwala to zajrzeć ciekawskim użytkownikom do jej wnętrza.

motospeed k87s wygląd klawiatury podkładki antypoślizgowe

Na spodzie naklejono cztery gumowe podkładki antypoślizgowe. Dwie z nich znajdują się przy dolnej krawędzi, natomiast pozostałe przy nóżkach.

Spis treści: Motospeed K87S test mechanicznej klawiatury z podświetleniem RGB

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)