Portal komputerowy » Klawiatury » Motospeed K87S test mechanicznej klawiatury z podświetleniem RGB

Motospeed K87S test mechanicznej klawiatury z podświetleniem RGB

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie: , ,
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
8 total ratings

 Kilka słów o teście

Ostatnio coraz częściej jesteśmy wręcz zalewani produktami z podświetleniem RGB, gdzie poza garstką zapaleńców nikt nie interesuje się tego typu wynalazkami. Idealnym tego przykładem jest chociażby pamięć RAM. Wiele osób ma bardzo sceptyczne nastawienie co do produktów z podświetleniem RGB. Niestety my również należymy do tej grupy. Tak się składa, że akurat otrzymaliśmy do testów klawiaturę z podświetleniem RGB. Czy w tym przypadku podświetlenie RGB nie jest przesadą? Czy testowany sprzęt przekona nas do zmiany zdania? Przekonamy się .

0
Opublikowano 23 marca 2017 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Motospeed K87S – podsumowanie

Klawiatura Motospeed K87S wywarła na nas bardzo dobre wrażenie. Za całkiem niską cenę oferuje naprawdę wiele. Nie płacimy tutaj za naklejkę producenta, a jedynie za produkt (i dostawę :)). Musimy przyznać, że początkowo byliśmy sceptycznie nastawieni do podświetlenia RGB. Jednak duże możliwości regulacji kolorów, ich jasności oraz „schematów” podświetlania skutecznie przekonały nas co do tegoż gadżetu. Jednak największą zaletą testowanej klawiatury są oczywiście mechaniczne przełączniki. Nawet najtańsze mechaniczne przełączniki i tak będą lepsze od membranowych. Oczywiście musimy być świadomi tego, że za około 250zł nie dostaniemy wszystkiego. Gdzieś musiały pojawić się cięcia, w tym przypadku padło na blok numeryczny i przełączniki (zastosowano nieco tańsze – konstrukcje Outemu). Jednak są to rzeczy, które zdecydowanie da się przeboleć. Klawiaturę można zakupić w sklepie GearBest.

Klawiatura Outemu otrzymuje od redakcji Tweaks.pl ocenę 4.5/5 oraz rekomendację w kategorii doskonała cena.

Sprzęt do testów dostarczył:

Serdecznie dziękujemy!

 

Spis treści: Motospeed K87S test mechanicznej klawiatury z podświetleniem RGB

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)