Portal komputerowy » od 200 do 300zł » Aerocool X Predator X1 – Rzut okiem » Strona 2

Aerocool X Predator X1 – Rzut okiem

 

 
Overview
 

Producent:
 
Cena:
 
criteria 1
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
381 total ratings

 

Zalety


Możliwość montażu długich kart graficznych
Dobrze wyposażony przedni panel
Atrakcyjny wygląd
Ciche wentylatory w zestawie
Dużo miejsca na dyski HDD

Wady


Zbyt cienkie blachy
Mało miejsca na zarządzenie okablowaniem
Podatność na kurz
Nienajlepszy system wentylacji


Kilka słów o teście

Wnętrze   Środek Predatora pomalowany został całkowicie na czarno. Na tacy do montażu płyty mamy wycięty otwór na blackplate, otwory do wyprowadzania kabli oraz miejsca na wkręcenie kołków dystansowych. Do wnętrza zamontować możemy sześć dysków twardych oraz trzy napędy. Warto wspomnieć, że musimy je montować od bocznej strony, co jest bardzo kłopotliwe i raczej nie […]

6
Opublikowano 30 listopada 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Wnętrze

Aerocool Xpredator X1 Wnętrze

Aerocool Xpredator X1 Wnętrze

 

Środek Predatora pomalowany został całkowicie na czarno. Na tacy do montażu płyty mamy wycięty otwór na blackplate, otwory do wyprowadzania kabli oraz miejsca na wkręcenie kołków dystansowych.
Do wnętrza zamontować możemy sześć dysków twardych oraz trzy napędy. Warto wspomnieć, że musimy je montować od bocznej strony, co jest bardzo kłopotliwe i raczej nie jest najlepszym rozwiązaniem. Zaletą tego jest jednak fakt, iż umieścić będzie można karty o niebagatelnej długości. Niestety, samych klatek nie możemy zdemontować.

Aerocool Xpredator X1 Wnętrze

Aerocool Xpredator X1 Wnętrze

Z tyłu, na dole mamy miejsce na zasilacz, który opierać się będzie na kilku gumowych podkładkach, mających za zadanie tłumić drgania. Powyżej mamy7 wyłamywanych kart rozszerzeń. Z kolei na samej górze umieszczono wentylator wyciągowy podłączany przez wtyczkę 3-pin. Oprócz tego mamy tu jeszcze miejsce na dwa dodatkowe wentylatory o wielkości 120mm.

Aerocool Xpredator X1 Wnętrze

Aerocool Xpredator X1 Wnętrze

Kable w środku obudowy służą do podłączenia komponentów z przedniego panelu, takich jak: zewnętrzne porty USB, włącznik (power), wejście i wyjście audio (HD audio) i regulatora obrotów, do którego możemy podpiąć dwa wentylatory 3 pin.

Spis treści: Aerocool X Predator X1 – Rzut okiem

-AssassiN-
 
Jestem fanatykiem komputerów i wszystko co jest do nich podłączane. Lubię pograć w dobrą grę, posłuchać świetnej muzyki, oglądać filmy i seriale, czytać aktualności IT oraz grać w piłkę nożną, siatkówkę, piłkę reczną (mam także wiele, wiele innych zainteresowań). Zajmuje się też redagowaniem artykułów, które zapewne przeczytałeś. Dodatkowo zajmuję się grafiką, głównie tworzenie bannerów, headerów itp.


6 komentarzy


 1.  

  Jak grube są tam blachy? (0, 6 mm czy mniej?)
 2.  
  Bakak
   
   
   
   
   

  koszmarne fotki, słaba stylistyka i składnia, ogólne masło maślane. Po pierwszej stronie przestałem czytać, tylko fotki przejrzałem 🙁
  Słabe to :/
 3.  
  Janek

  Recenzja bardzo nieskładnie napisana, ale cóż – jako dobrnąłem do końca. Co do samej obudowy – raczej bym tyle nie dał za ten sprzęt. Porównywalnej jakość sprzęt ostatnio wypuścił iBOX (model NET 718), a cena znacznie niższa.
  •  
   Mojżesz

   @Janek to prawda z tym iBOXem. Ich NET 718 daje radę i za tę kasę jest jedną z lepszych porpozycji. Ja sam składałem w nim zestaw dla brata, wiec miałem okazję przyglądnąć się wszsytkim detalom. Warta swojej ceny.
 4.  
  Jacob

  Niech ktoś mi powie gdzie jest przycisk reset?

Dodaj komentarz


(required)