Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Shuttle XPC nano NC03U3 – test kompaktowego barebone!

Shuttle XPC nano NC03U3 – test kompaktowego barebone!

 

 
Opinia
 

Producent:
 
Cena:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
2 total ratings

 

Zalety


+kompaktowe wymiary,
+bardzo wysoka wydajność,
+atrakcyjny wygląd,
+przemyślana konstrukcja,
+zgodność ze standardem VESA,
+możliwość pracy w pozycji wertykalnej i horyzontalnej
+całkiem atrakcyjna cena

Wady


-obudowa mogłaby być wykonana z aluminium


Kilka słów o teście

Z firmą Shuttle już kilkukrotnie mieliśmy doczynienia na naszym portalu. Jej produkty zawsze miały w sobie coś interesującego, czym potrafiły zaskoczyć nie tylko klientów, a również recenzentów. Dzisiaj na warsztat weźmiemy barebone Shuttle XPC nano NC03U3. Jest to sprzęt cechujący się procesorem Core i3 7100U. Jak całość wypadnie w testach? Przekonamy się. Zapraszamy do lektury!

0
Opublikowano 17 kwietnia 2018 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Musimy przyznać, że mieliśmy pewne obawy co do barebone Shuttle. Na szczęście nie sprawdziły się w najmniejszym stopniu. Obudowa wygląda bardzo estetycznie. Imitacja aluminium nadaje małemu komputerowi uroku i powoduje, że wygląda on ciekawie, a zarazem solidnie. Nie ma co również narzekać na wydajność. Procesor Core i3 7100U sprawdza się świetnie w każdych zastosowaniach. Począwszy od codziennego użytkowania, aż po niedzielny gaming. Jeśli chodzi o kulturę pracy, to pod warunkiem, że nie przesadzimy z obciążeniem procesora układ chłodzący powinien być niesłyszalny. Jednak główną zaletą komputera są jego kompaktowe wymiary. Można go bez problemu przenieść w plecaku czy nawet torbie. Jest na tyle lekki, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamocować go korzystając z systemu VESA z tyłu monitora. Jeśli chodzi o wady to niestety też kilka się znalazło. Według nas producent mógł się pokusić o wykorzystanie aluminium zamiast tworzywa sztucznego. Naszym zdaniem przydałby się też jeden port USB więcej, aby nie być zmuszonym do korzystania z rozgałęźników USB typu C. Jeśli chodzi o cenę, to barebone Shuttle XPC nano NC03U3 da się znaleźć w Polsce za około 1600zł. Czy jest to sprzęt wart swojej ceny? Naszym zdaniem tak. Mimo tego, że w tej cenie da się złożyć wydajniejszy sprzęt, to jednak nie będzie on miał tak kompaktowych wymiarów jak barebone Shuttle. Za innowację trzeba zapłacić.

Shuttle XPC nano NC03U3 otrzymuje od redakcji Tweaks.pl ocenę 4,5/5 oraz rekomendację w kategorii doskonała wydajność, a także doskonała innowacja. Tweaks.pl rekomenduje zakup barebone Shuttle XPC nano NC03U3.

Sprzęt dostarczył:

Serdecznie dziękujemy!

Spis treści: Shuttle XPC nano NC03U3 – test kompaktowego barebone!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)