Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Chłodzenie i modding » Test SilverStone Tundra TD02-Slim – wąskie chłodzenie wodne » Strona 6

Test SilverStone Tundra TD02-Slim – wąskie chłodzenie wodne

 

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Cena:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
2 total ratings

 

Zalety


+wydajność,
+wymiary
+dość cicha praca

Wady


-jeśli nie ma się kogoś do pomocy to przy instalacji konieczny jest demontaż płyty głównej z obudowy


Kilka słów o teście

Kompaktowe chłodzenia wodne znane są z tego, że zajmują mało miejsca w obudowie. Firma SilverStone postanowiła tę „cechę” wykorzystać do maksimum wprowadzając na rynek bardzo wąskie chłodzenie – o grubości 38mm! Jak wypadnie w testach? Przekonamy się.

0
Opublikowano 19 marca 2016 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

SilverStone wpadło na bardzo ciekawy pomysł, wprowadzając do swojej oferty chłodzenie Tundra TD02-Silm. Chłodzenie jest nie tylko wydajne, ciche (po ustawieniu odpowiedniej prędkości obrotowej wentylatorów i pompki), ale także zgodnie z nazwą – wąskie. Może się ono okazać pomocne osobom, które nie mają najpojemniejszych obudów, a mają (ewentualnie planują mieć) podkręcony procesor pod maską. Czy warto je kupić za 399zł? To już zależy od konkretnych potrzeb, ale jeśli dysponujemy taką kwotą i mamy bardzo mało miejsca w obudowie to naszym zdaniem tak.

 

SilverStone Tundra TD02-Silm otrzymuje od redakcji Tweaks.pl ocenę 4.5/5 oraz rekomendację w kategorii doskonała innowacja

Innowacja

Sprzęt do testów dostarczył:

SilverStone logo

 

Spis treści: Test SilverStone Tundra TD02-Slim – wąskie chłodzenie wodne

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)