1
Opublikowano 11 czerwca 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » Enermax Ostrog – twierdza dla Twojego sprzętu
 
 

Enermax Ostrog – twierdza dla Twojego sprzętu

obudowa Enermax ostrog, obudowa Enermax
obudowa Enermax ostrog, obudowa Enermax

Każdy entuzjasta sprzętu PC wie, jak ciężko jest znaleźć na rynku prostą, dobrze wykonaną obudowę w atrakcyjnej cenie, która spełni wymagania potężnego, high-endowego sprzętu.

Firma Enermax wraz ze swoją obudową Ostrog przeznaczoną dla segmentu budżetowego, przełamuje problem połączenia funkcjonalności i wydajności z niską ceną. Producent swój nowy produkt oparł na dużej, elastycznej konstrukcji, która dostarcza odpowiednią ilość miejsca dla skutecznego systemu chłodzenia i pokaźnej wielkości podzespołów. Dzięki szerokości wynoszącej 200 mm nowa obudowa Enermax bez problemu pomieści chłodzenia CPU o wysokości do 174 mm. Oprócz tego użytkownicy dostają możliwość usunięcia koszyków HDD, co pozwala na zamontowanie dłuższych kart graficznych (do 413,8 mm).

obudowa Enermax ostrog, obudowa Enermax

enermax ostrog

Luksusowy system chłodzenia i elastyczne zarządzanie nośnikami danych
Wydajny system wentylacji obudowy zapewnia solidną podstawę do stabilnego działania naszego komputera. W tym celu Enermax Ostrog dostarcza bardzo dużo miejsca na odpowiednio rozbudowane chłodzenie. Najnowsza obudowa typu midi tower posiada miejsca montażowe dla siedmiu wentylatorów – jeden przedni, dwa boczne, jeden tylny, pojedynczy dolny i dwa górne. Producent fabrycznie dostarcza jeden tylny wentylator 120 mm. Dzięki systemowi bezśrubowych zatrzasków instalacja i demontaż napędów typu HDD i ODD przebiega szybko i bez problemów. Dodatkowo Enermax dołącza do zestawu adapter 2,5″ do 3,5″, co czyni obudowę Ostrog w pełni kompatybilną z coraz bardziej popularnymi dyskami SSD. Na przednim panelu użytkownicy znajdą jeden port USB 3.0 oraz dwa w wersji USB 2.0.

Enermax Ostrog kieszenie, kieszenie na dyski

Enermax Ostrog kieszenie na dyski

Enermax Ostrog

Enermax Ostrog wnętrze

Do wyboru dwa warianty kolorystyczne
Enermax Ostrog spośród konkurencji wyróżnia ponadczasowa i prosta stylistyka. Dodatkowo wystylizowana ramka na froncie doskonale kontrastuje z czarną stylistyką całej obudowy. W Europie producent w swojej ofercie posiadać będzie produkt w dwóch wariantach kolorystycznych – obudowę z czarną ramką (ECA3250-B) lub białą (ECA3250-BW). Oba modele są już dostępne w sprzedaży w cenie 49,90 EUR + VAT.

Spis treści: Enermax Ostrog – twierdza dla Twojego sprzętu

Słowa kluczowe: Enermax Ostrog

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.