Polecane
 

Portal komputerowy » Akcesoria » Przyspieszanie i optymalizacja » Sunrise Vista Konfigurator build 25

Sunrise Vista Konfigurator build 25

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Autor:
 
Licencja:
 
Rating
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
2 total ratings

 

Rozmiar: 24 MB
Strona WWW: http://www.sunrise2k7.neostrada.pl/download.html
System: Windows Vista, Windows 7 x86, x64
Wstępniak

Sunrise Vista Konfigurator jest programem który ma pomóc zwykłemu użytkownikowi komputera lepiej dostosować system do własnych potrzeb i wymagań. Funkcje zawarte w programie pozwalają w prosty sposób skonfigurować zabezpieczenia systemu, można dostosować do własnych potrzeb zaimplementowaną przez Microsoft technologie UAC (User Account Control) mającą chronić komputer przed wirusami i nie tylko. Jeżeli chcesz wygodnie kopiować […]

0
Opublikowano 6 maja 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

Sunrise Vista Konfigurator jest programem który ma pomóc zwykłemu użytkownikowi komputera lepiej dostosować system do własnych potrzeb i wymagań. Funkcje zawarte w programie pozwalają w prosty sposób skonfigurować zabezpieczenia systemu, można dostosować do własnych potrzeb zaimplementowaną przez Microsoft technologie UAC (User Account Control) mającą chronić komputer przed wirusami i nie tylko. Jeżeli chcesz wygodnie kopiować i przenosić pliki z poziomu menu kontekstowego obiektu (plik, katalog), wystarczy włączyć odpowiednią opcje w Sunrise Vista Konfigurator. Program będzie wyposażony w ikonę w zasobniku systemowym, dzięki której otrzymasz dostęp do innych ciekawych funkcji. Program Sunrise Vista Konfigurator jest obecnie w fazie rozwoju, nie wszystkie funkcje zostały zaimplementowane, zapraszam do pobrania i przetestowania programu a także do zgłaszania uwag oraz pomysłów związanych z programem.

Dzięki tej malutkiej aplikacji dostosujesz:

  • Parametry UAC (User Acount Control)
  •  Wyregulujesz parametry powłoki Windows Vista
  •  Wyłączysz (bez ryzyka) zbędne usługi
  •  Dodasz unikalny Boot-Screen
  •  Uaktywnisz dodatkowe opcje w „Moim Komputerze” … oraz wiele, wiele innych przydatnych rzeczy!
Spis treści: Sunrise Vista Konfigurator build 25

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)