Portal komputerowy » Arctic Smart Charger 4800 – test inteligentnej ładowarki » Strona 4

Arctic Smart Charger 4800 – test inteligentnej ładowarki

 

 
Opinia
 

Cena:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
no ratings yet

 

Plusy


+wysoka sprawność
+zabezpieczenia
+4 porty USB
+duża moc

Minusy


- nie stwierdzono


Kilka słów o teście

W dzisiejszych czasach port USB jest w stanie naładować niemal wszystko. W dzisiejszym teście weźmiemy pod lupę czteroportową ładowarkę firmy Arctic. Zapraszamy do lektury!

0
Opublikowano 25 lipca 2017 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Arctic Smart Charger 4800 – podsumowanie

Ładowarka Arctic Smart Charger 4800 to bardzo interesujący produkt. Wysoka sprawność (według producenta sięgająca 86%) i duża moc z automatyczną regulacją dostarczanego prądu czynią testowany produkt naprawdę godnym uwagi. Ponadto cztery porty USB mogą okazać się zbawienne w przypadku pobytu na urlopie. Hotele słyną z ograniczonej ilości dostępnych gniazdek, a rezygnacja z ładowania jakiegoś urządzenia może okazać się niemiła w skutkach.

Ładowarka kosztuje obecnie 79zł. Udało nam się znaleźć w sklepach zwykłe, czteroportowe ładowarki już od 20zł. Oczywiście zawsze jest jakieś ale. Taka ładowarka będzie oferować niską sprawność, wręcz katastrofalną jakość wykonania oraz co gorsze – słabą filtrację zakłóceń z sieci i brak zabezpieczeń. W dobie smartfonów z niewymienną baterią używanie najtańszej ładowarki może zakończyć się pobytem telefonu w serwisie i drogą wymianą baterii. Dlatego naszym zdaniem warto rozważyć propozycję firmy Arctic.

 

Arctic Smart Charger 4800 otrzymuje od redakcji Tweaks.pl ocenę 5/5 oraz rekomendację w kategorii „jakość”. Polecamy!

 

Sprzęt do testów dostarczył:

 

Serdecznie dziękujemy!

Spis treści: Arctic Smart Charger 4800 – test inteligentnej ładowarki

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)