Opublikowano 17 września 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Gry » Medal of Honor: Warfighter – scena z odbiciem zakładników (zobacz na własne oczy)
 
 

Medal of Honor: Warfighter – scena z odbiciem zakładników (zobacz na własne oczy)


Wielkimi krokami, zbliża się do nas jedna z najgłośniejszych produkcji bieżącego roku. Z pewnością mowa tu o Medal of Honor: Warfighter.

Wiemy,że serii MOH nie idzie ostatnio najlepiej. Mają jednak nadzieję na tegoroczny sukces. Obecna produkcja promowana jest z dużym rozmachem. Według twórców, ma ona pokazać prawdziwe oblicze wojny.. Wiele firm, które produkują takie gry, typu shooter obiecywało nam już  wiele, za bardzo wiele.. Być może jednak uda się przyciągnąć graczy zapowiedziami, które dotyczą wykorzystania silnika Frostbite 2 i trybu multiplayer, gdzie ujrzymy oddziały specjalne, podobnież z całego globu. Wśród nich ma nie zabraknąć polskiego GROM’u i zapewne jest to ukłon w polski naród. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, gracze z Polski na prawdę dużo wydają na produkcje od EA.

MOH Warfighter Odbicie zakładników

W tej chwili twórcy gry Medal of Honor: Warfighter chwilę uwagi poświęcili dla pojedynczego gracza, czyli singleplayer. Opublikowano całkiem spory gameplay, który przedstawia jedną z misiji na filipińskiej wyspie Basilian.
Film przedstawia, jak z oddziałem Tier 1 gracz musi odbić zakładników z rąk organizacji terrorystycznej „Abu Sayyaf„. Nie będzie jednak szło jak po maśle.

Premiera, tej superprodukcji planowana została na 23 październia br. Gra ta pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: medalofhonor

Spis treści: Medal of Honor: Warfighter – scena z odbiciem zakładników (zobacz na własne oczy)

Słowa kluczowe: grom tapety

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

-Highlander-
 
Krótka, zwięzła i na temat:)