Portal komputerowy » Słuchawki » Erato Verse – test dokanałowych słuchawek bezprzewodowych » Strona 2

Erato Verse – test dokanałowych słuchawek bezprzewodowych

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
no ratings yet

 

Plusy


+podbite tony wysokie i niskie,
+wodoodporne,
+wbudowany mikrofon,
+całkiem niezła jakość wykonania,

Minusy


- krótki czas pracy na baterii,
- ciężko zapamiętać poszczególne kombinacje odpowiedzialne za sterowanie słuchawkami


Kilka słów o teście

Technologia ewoluuje i rzeczy, które jeszcze kilka lat temu nie śniły się nawet największym marzycielom trafiają pod strzechy. Nie inaczej było w przypadku bezprzewodowych słuchawek dousznych, spopularyzowanych niedawno przez firmę Apple. Dzisiaj na warsztat weźmiemy właśnie taki „wynalazek”. Zapraszamy!

0
Opublikowano 2 stycznia 2019 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Erato Verse – rzut oka

Słuchawki otrzymujemy w stosunkowo małym opakowaniu. W jego wnętrzu znajdziemy stację do ładowania, przewód USB, dodatkowy komplet nakładek na słuchawki, a także instrukcję obsługi. W zestawie jest zatem wszystko co może się przydać podczas codziennego użytku. Stacja do ładowania słuchawek została wykonana z dobrej jakości tworzywa sztucznego. Pokryto ją błyszczącą powłoką, która niestety zatrzymuje odciski palców. Może to irytować niektórych perfekcjonistów. Klapkę na miejscu utrzymuje magnes, który został dobrany wręcz idealnie. Nie trzeba się z nim siłować, by dobrać się do słuchawek, ale również klapka nie otworzy się sama. Według producenta naładowany do pełna akumulator w stacji ładowania powinien wystarczyć na 15h delektowania się muzyką. Czy tak jest w praktyce? Przekonamy się. Czas jednak przejść do głównego przedmiotu recenzji. Obudowę słuchawek wykonano z delikatnie błyszczącego materiału. Musimy przyznać, że prezentuje się to bardzo ładnie. W zasadzie prócz logo producenta jest to jedyny element designu. Można traktować to jako zaletę. Innymi słowy minimalizm w pełnej krasie, co niektórym się na pewno spodoba. Słuchawki wydają się być standardowych wymiarów. Nie odbiegają zarówno rozmiarem, jak i wagą od typowych przewodowych modeli.

Na każdej słuchawce znalazł się przycisk odpowiedzialny za sterowanie kluczowymi parametrami pracy – tj. głośnością, odbieraniem/odrzucaniem połączeń, parowaniem słuchawek itp. Sterowanie bardzo dobrze tłumaczy instrukcja obsługi, w razie jakichkolwiek problemów zalecamy do niej zajrzeć. Warto jeszcze wspomnieć, że słuchawki są wodoodporne.

Erato Verse dodatkowe wyposażenie opakowanie

Erato Verse stacja ładowania

Erato Verse stacja ładowania

Erato Verse stacja ładowania

Erato Verse słuchawki stacja ładowania

Erato Verse słuchawki

Erato Verse słuchawki

Spis treści: Erato Verse – test dokanałowych słuchawek bezprzewodowych

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)