Portal komputerowy » Słuchawki » Erato Verse – test dokanałowych słuchawek bezprzewodowych » Strona 4

Erato Verse – test dokanałowych słuchawek bezprzewodowych

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
no ratings yet

 

Plusy


+podbite tony wysokie i niskie,
+wodoodporne,
+wbudowany mikrofon,
+całkiem niezła jakość wykonania,

Minusy


- krótki czas pracy na baterii,
- ciężko zapamiętać poszczególne kombinacje odpowiedzialne za sterowanie słuchawkami


Kilka słów o teście

Technologia ewoluuje i rzeczy, które jeszcze kilka lat temu nie śniły się nawet największym marzycielom trafiają pod strzechy. Nie inaczej było w przypadku bezprzewodowych słuchawek dousznych, spopularyzowanych niedawno przez firmę Apple. Dzisiaj na warsztat weźmiemy właśnie taki „wynalazek”. Zapraszamy!

0
Opublikowano 2 stycznia 2019 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Erato Verse – Podsumowanie

Erato Verse to całkiem niezłe słuchawki. Oferują bardzo przyjemny dźwięk w połączeniu z wygodą zapewnianą przez bezprzewodowe połączenie. Wiele osób poszukuje właśnie słuchawek z podbitymi tonami niskimi i górnymi i Erato Verse zdaje się to właśnie oferować. Początkowo mieliśmy obawy, że słuchawki będą się wysuwać z uszu, lecz na szczęście okazały się one nie mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości. Poza bardzo dobrą jakością dźwięku niestety też jednak minusy wokół których nie można przejść obojętnie. Pierwszym z nich jest krótki czas pracy na baterii. Około 3h to naszym zdaniem zdecydowanie za krótko, nie trudno wyobrazić sobie scenariusz, w którym może się to okazać niewystarczające. Do wad trzeba dodać też, nieintuicyjne i nieco zbyt skomplikowane sterowanie słuchawkami. Trzeba się do niego przyzwyczaić i odpowiednio przyswoić wszystkie kombinacje. Zatem podsumowując, czy warto kupić testowane słuchawki za 399zł? Cóż, jest to kwestia indywidualna i raczej wiele zależy od naszych oczekiwań. Jedno jest jednak pewne. Słuchawki grają bardzo dobrze, dlatego zdecydowaliśmy się przyznać im ocenę 4/5 oraz rekomendację w kategorii jakość.

dla słuchawek Erato Verse

Sprzęt do testów dostarczył

Znalezione obrazy dla zapytania erato logo

serdecznie dziękujemy!

 

Spis treści: Erato Verse – test dokanałowych słuchawek bezprzewodowych

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)