0
Opublikowano 16 listopada 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » CW-720 – bezprzewodowa 720p kamera IP
 
 

CW-720 – bezprzewodowa 720p kamera IP


 

Nie wiesz jak obserwować swoje dzieci lub starszych ludzi gdy jesteś zajęty? Lub po prostu potrzebujesz skutecznego sposobu by monitorować swoje biuro lub garaż? AirLive CW-720 jest odpowiedzią na te pytania – wraz z niewielkimi wymiarami oraz pasywną funkcją PoE, słowo „nadzór” można zastąpić wyrażeniem „podłącz i oglądaj”.

CW-720
Bezprzewodowa 720p kamera IP
30FPS w trybie 1.3Mpx
30FPS w trybie 720P
150Mb/s Wireless-B/G/N
Wykorzystuje do 10x mniej miejsca dzięki kompresji H.264
Slot na karty micoSD
Aplikacje dla iOS i Android
Obsługa funkcji P2P
Darmowe oprogramowanie obsługujące ONVIF

 

Wysokiej jakości obraz 720

IP-200HD-24 jest wyposażony w wysokiej jakości sensor, dzięki niemu kamera jest w stanie przechwycić obraz w rozdzielczości 1280×720 pikseli. Jedną z największych zalet obserwacji w wysokiej jakości jest możliwość uchwycenia większej liczby szczegółów w poszczególnych klatkach obrazu które są bardzo przydatne przy identyfikacji przedmiotów bądź osób na danym nagraniu.

Łatwa instalacja 150Mb/s kamery
AirLive CW-720 została zaprojektowana dla użytkowników domowych oraz biurowych. Instalacja została maksymalnie uproszczona, wystarczy podłączyć kamerę i już można cieszyć się podglądem obrazu.
Nagrywanie na karty microSD
Karta pamięci pozwala na zapis lokalny na karcie SD znajdującej się w Twojej kamerze. Ta opcja jest dostępna tylko wtedy, gdy w kamerze znajduje się obsługiwany typ karty microSD/SDHC.

Obsługa funkcji P2P
To jest prawdziwa kamera typu plug & play, która można w łatwy sposób zainstalować w zaledwie kilka minut – nie jest wymagana żadna skomplikowana konfiguracja. Nie ma potrzeby ustawiać adresów IP lub przekazywania portów, jedyne co należy zrobić to podłączyć kamerę do prądu oraz ściągnąć aplikację „CamPro Mobile Home” na Twój smartfon bądź tablet. Następnie wystarczy wpisać numer ID DIPS, nazwę użytkownika oraz hasło w aplikacji i już można cieszyć się bezprzewodowym połączeniem z kamerą z praktycznie z każdego miejsca na świecie!

Oprogramowanie do nagrywania maksymalnie z 64 kamer jednocześnie
AirLive CW-720 jest wyposażony w oprogramowanie pozwalające na nagrywanie obrazu z z maksymalnie 64 kamer jednocześnie. Dodatkowo, oprogramowanie wykrywa przesunięcie czy też zablokowanie kamery. Kamera wyposażona jest również w IP Wizard, które automatycznie wykrywa kamery w sieciach przewodowych oraz bezprzewodowych.

Aplikacja dla Android oraz iOS
AirLive współpracuje z IPCAM Viewer, dzieki czemu możliwe jest podglądanie obrazu wprost z kamery na ekranie Twojego smartfona. Oglądaj obraz na urządzeniach z systemami Android, na iPhone lub iPad. Więcej informacji znajduje sie na stronie FAQ.
Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi około 500PLN, urządzenie posiada dwuletnią gwarancję producenta.

 

Źródło: Inf. prasowa

Spis treści: CW-720 – bezprzewodowa 720p kamera IP

Słowa kluczowe: kamera cw 720 instrukcja

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

-Highlander-
 
Krótka, zwięzła i na temat:)