0
Opublikowano 26 września 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Denon przedstawia nowy flagowy duet stereo PMA-2020AE i DCD-2020AE o wyjątkowych parametrach Hi-Fi
 
 

Denon przedstawia nowy flagowy duet stereo PMA-2020AE i DCD-2020AE o wyjątkowych parametrach Hi-Fi


Denon, jeden z wiodących na świecie producentów wysokiej jakości produktów domowej rozrywki, przedstawia z dumą nowy duet stereo – PMA-2020 i DCD-2020AE. W swojej ponad 100-letniej tradycji, Denon nigdy nie poprzestawał w dążeniach do ustanawiania nowych standardów i przełamywaniu barier w tworzeniu dwukanałowych systemów HiFi. Rezultatem jest najnowszy wzmacniacz mocy PMA-2020AE i odtwarzacz płyt CD/SACD, DCD-2020AE. Obydwa urządzenia stanowią sumę wiedzy inżynierskiej zamkniętej w stylowo skonstruowanych obudach.

 

Zintegrowany wzmacniacz PMA-2020AE

 

Zmieniony w PMA-2020AE układ Advanced UHC-MOS Single Push-Pull Circuit, czy podwójne transformatory z technologią redukującą szum udowadniają, że Denon zawsze znajduje sposoby usprawnienia swoich systemów 2-kanałowych, docenianych przez użytkowników. Układ UHC – Ultra High Current – jest w stanie dostarczyć prąd aż 210A w szczycie, aby z łatwością zasilić mocą dowolny głośnik. Konstrukcja Precision Direct Mechanical Ground Construction całkowicie niweluje wibracje i minimalizuje niepożądane wpływy na sygnał wyjściowy. Transformator mocy, główne źródło wibracji został zamocowany elastycznie przy użyciu wielu materiałów odpornych na wibracje i stabilizatora radiatora. Urządzenie posiada również oddzielne zasilacze do układów analogowych i cyfrowych. Konstrukcja obudowy w postaci sześciu niezależnych bloków i duży potencjometr regulacji poziomu głośności dodatkowo tłumią zewnętrzne zakłócenia i niepożądane interferencje pomiędzy częściami. Wszystkie części składowe zostały drobiazgowo dobrane, aby dostarczyć wysokiej jakości dźwięk, będący cechą charakterystyczną Denona. Wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy (MM/MC) sprawia, że PMA-2020AE jest najlepszym wyborem także dla miłośników płyt winylowych. Całość jest chroniona przez gruby frontowy panel aluminiowy z grawerowanym logotypem Denon.

 

Źródło: Informacja prasowa

Spis treści: Denon przedstawia nowy flagowy duet stereo PMA-2020AE i DCD-2020AE o wyjątkowych parametrach Hi-Fi

Słowa kluczowe: denon pma 2020 test

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

-Highlander-
 
Krótka, zwięzła i na temat:)