0
Opublikowano 21 czerwca 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » HUAWEI na GSMA Mobile Asia Expo 2012
 
 

HUAWEI na GSMA Mobile Asia Expo 2012

Huwei Ascend P1 2600 mAh XL
Huwei Ascend P1 2600 mAh XL

HUAWEI, wiodący dostawca technologii informatycznych i telekomunikacyjnych (ICT), zaprezentował podczas trwających w Szanghaju targów GSMA Mobile Asia Expo 2012 swoje najnowsze smartfony – Ascend P1 TD-SCDMA i Ascend P1 2600 mAh XL. Ascend P1 TD-SCDMA trafi do sklepów internetowych w Chinach już pod koniec czerwca, natomiast Ascend P1 2600 mAh XL zostanie wprowadzony do sprzedaży w 3 kwartale 2012 r.

Huwei Ascend P1 2600 mAh XL

Ascend P1 2600 mAh XL

Nowe smartfony w rodzinie Ascend gwarantują najwyższej jakości komfort użytkowania. Jednocześnie wprowadzenie do oferty HUAWEI smartfonów Ascend P1 TD-SCDMA i Ascend P1 2600 mAh XL da klientom na rynku azjatyckim możliwość wyboru telefonu najlepiej spełniającego ich indywidualne oczekiwania.

 

– Rok 2012 to bardzo ekscytujący czas dla HUAWEI. Zmieniamy się, stajemy się coraz bardziej innowacyjni, by jeszcze silniej zaistnieć na bardzo konkurencyjnym rynku rozwiązań mobilnych – powiedział Shao Yang, Chief Marketing Officer w HUAWEI Device – Seria flagowych produktów HUAWEI pokazuje, że działamy na rzecz ustanowienia nowego standardu w branży, zapewniając klientom najwyższy komfort użytkowania. Jednocześnie HUAWEI Device zmienia się w kierunku marki jeszcze bardziej otwartej na potrzeby klienta, aktywnie komunikującej swoje wartości
i niezmiennie rozwijającej się, by na stałe dołączyć do grupy wiodących producentów telefonów komórkowych na świecie.

 

Wśród produktów HUAWEI pokazywanych na Mobile Asia Expo 2012 jest również seria modemów obejmujących siedem produktów spełniających wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Prezentowane modemy obsługują różne standardy sieci, od PA+ z maksymalną prędkością pobierania danych do 21Mbps aż do urządzeń obsługujących standard LTE Cat4
z możliwością pobierania danych do 150Mbps. Do najciekawszych rozwiązań należą mobilne WiFi E5331, zdobywca nagrody Red Dot Design Award, a także nowy hotspot WiFi E5151 z obsługą połączeń 3G dual-WAN i gniazdem Ethernet.

Huawei WiFi E5331

Mobilne WiFi E5331

Na targach prezentowane są także inne flagowe produkty HUAWEI, takie jak czterordzeniowy smartfon Ascend D quad, dwurdzeniowy Ascend D1, czterordzeniowy tablet HD – MediaPad 10 FHD i kompaktowy dwurdzeniowy smartfon Ascend P1.

Smartfon HUAWEI Ascend P1 miał swoją premierę rynkową w Chinach w kwietniu br. i jest obecnie odstępny w ponad 1000 sklepów w całym kraju. W drugiej połowie roku HUAWEI Ascend P1 dostępny będzie również w Niemczech, Polsce, Rosji, Australii, Singapurze, Indonezji i Malezji. HUAWEI Ascend D1 wkrótce dostępny będzie także w sklepach internetowych w Chinach,
a wprowadzenie Ascenda D quad na rynek chiński planowane jest na drugą połowę 2012 roku.

Obecność HUAWEI na Mobile Asia Expo potwierdza zaangażowanie firmy na globalnym rynku telefonii mobilnej. W 2011 r. HUAWEI osiągnęło dochód ze sprzedaży w wysokości 6,8 miliarda USD, dostarczając na rynek 20 milionów smartfonów. Z kolei w 2012r. HUAWEI planuje wprowadzić na rynek 60 milionów smartfonów, osiągając dochód w wysokości 9 miliardów USD.

Spis treści: HUAWEI na GSMA Mobile Asia Expo 2012

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.