0
Opublikowano 6 marca 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » Nowe smartfony Samsung Galaxy – Young, Fame, Xcover 2 i Express
 
 

Nowe smartfony Samsung Galaxy – Young, Fame, Xcover 2 i Express


Samsung GALAXY Young i Samsung GALAXY Fame to najnowsze smartfony wyposażone w Samsung Game Hub Lite z łatwym dostępem do najlepszych w tej klasie sprzętu gier. Dodatkową zaletą tych smartfonów jest rozwiązanie Dual SIM, dzięki któremu użytkownicy mogą wygodnie korzystać z dwóch numerów telefonicznych.

GALAXY Xcover 2 to nowy smartfon przeznaczony dla osób aktywnych, potrzebujących wyjątkowo wytrzymałych urządzeń mobilnych. Zaprezentowany na barcelońskich targach Mobile World Congress smartfon należy do czołówki najbardziej odpornych telefonów.

Nowy multimedialny smartfon Samsung GALAXY Express to nowoczesne urządzenie dające użytkownikom dostęp do szybkiej sieci 4G LTE.

Samsung GALAXY Young

Nowe smartfony Samsung Galaxy - YoungMający zwartą, zaokrągloną obudowę model GALAXY Young zaprojektowano z myślą o ergonomii – jego proste, oszczędne linie zapewniają niezrównany komfort obsługi. Elegancką stylistykę uzupełnia w pełni dotykowy ekran o przekątnej 3,27 cala i rozdzielczości HVGA, dzięki któremu zdjęcia, wiadomości i pliki multimedialne są wyraziste i pełne szczegółów. Oprogramowanie Dropbox umożliwia dostęp do ulubionych plików niezależnie od miejsca. Dzięki niemu można edytować fotografie i filmy, swobodnie dzieląc się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Samsung GALAXY Fame

Nowe smartfony Samsung Galaxy -  FameSamsung GALAXY Fame to eleganckie i proste, ale jednocześnie bardzo efektywne urządzenie. Aparat o rozdzielczości 5 MPix pomoże uchwycić najcenniejsze chwile. Dzięki łączności w standardzie Bluetooth® 4.0, GALAXY Fame pozwala na błyskawiczną transmisję danych do innych urządzeń z funkcją Bluetooth. Natomiast moduł NFC umożliwia wykorzystanie technologii S Beam w celu wygodnej wymiany informacji z innymi smartfonami Samsung, przez zetknięcie dwóch urządzeń.

Samsung GALAXY Xcover 2

Nowe smartfony Samsung Galaxy -  Xcover 2GALAXY Xcover 2 to najlepszy towarzysz dalekich wypraw: ma fabrycznie wgraną bazę map Google i ulepszony system GPS + GLONASS charakteryzujący się skróconym o 20% czasem detekcji sygnału i dokładniejszym wskazaniem lokalizacji. Telefon jest wyposażony w lampę błyskową LED z funkcją latarki oraz niezwykle wydajną baterię, której żywotność sięga 570 godzin pracy (1700 mAh).

GALAXY Xcover 2 ma wyraźny ekran o przekątnej 4 cali (100,8 mm) i rozdzielczości WVGA (800 na 480), który zapewnia czytelny, szerokokątny obraz. Główny aparat fotograficzny 5 MPix i kamera VGA umieszczona z przodu pozwalają zapisać w pamięci najważniejsze wydarzenia. Natomiast moduł Bluetooth® v 4.0 oferuje lepszą łączność przy mniejszym zużyciu energii oraz możliwość wykrywania kompatybilnych urządzeń na odległość do 50 m. Sercem smartfonu GALAXY Xcover 2 jest wydajny, dwurdzeniowy procesor 1 GHz, gwarantujący optymalną prędkość i wielozadaniową obsługę, szybsze wyświetlanie stron internetowych i płynne działanie interfejsu.

Samsung GALAXY Express

Nowe smartfony Samsung Galaxy - ExpressSamsung GALAXY Express ma zawansowany technicznie, efektowny, 4,5-calowy ekran Super AMOLED Plus, na którym filmy, zdjęcia i strony internetowe wyglądają po prostu świetnie. Za sprawą systemu operacyjnego Android Jelly Bean urządzenie niezwykle sprawnie reaguje na wszelkie polecenia, a obsługa menu oraz aplikacji jest szybka i płynna. Atrakcyjny, elegancki kształt i ergonomiczna budowa sprawiają, że ze smartfonu GALAXY Express z przyjemnością korzysta się w każdej sytuacji.

Spis treści: Nowe smartfony Samsung Galaxy – Young, Fame, Xcover 2 i Express

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]

prasowe