2
Opublikowano 23 stycznia 2013 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » Dynamicznie i modnie – Creative MA200, nowe słuchawki do smarfonów z Androidem
 
 

Dynamicznie i modnie – Creative MA200, nowe słuchawki do smarfonów z Androidem


Producenci smartfonów z każdym miesiącem wprowadzają coraz bardziej kolorowe, nowoczesne i zróżnicowane wizualnie urządzenia, dając nam tym samym coraz większy wybór nie tylko pod względem funkcjonalności, ale i estetyki. Nic więc dziwnego, że dobierając akcesoria do tak pieczołowicie wyselekcjonowanych telefonów, poszukujemy dodatków niemniej charakterystycznych i stylowych. Dla posiadaczy smartfonów, tych pracujących w oparciu o system Android i nie tylko, firma Creative przygotowała nową linię słuchawek dousznych, których modna i dynamiczna kolorystyka przyciągnie wzrok każdego fana muzyki w wydaniu mobilnym.

Creative MA200 to dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych niewielkie słuchawki stworzone z myślą o współpracy z systemem Android. Wyposażone zostały w 8-milimetrowe przetworniki neodymowe, które zapewniają wyjątkowo wyraźne basy – efekt szczególnie dobrze odczuwalny przy słuchaniu muzyki typu dance czy house. Ponadto słuchawki cechują się ergonomiczną konstrukcją, która zapewnia izolację akustyczną – to gwarancja, że żadna z ulubionych melodii nie zostanie zakłócona dźwiękami z otoczenia.

Creative MA200 to nie tylko możliwość słuchania muzyki. Zestaw wyposażony został również we wbudowany ergonomiczny mikrofon. Obsługiwany jest on za pomocą jednego przycisku umieszczonego na kablu, który pozwala na szybkie i wygodne odbieranie rozmów telefonicznych. Ponadto za pomocą przycisków na kablu sterować można również odtwarzaniem muzyki – aby włączyć lub zatrzymać muzykę, nie trzeba wyjmować telefonu z kieszeni czy torby, wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

Kompatybilność słuchawek MA200 z systemem Android pozwala, za pomocą licznych aplikacji dostępnych na platformie Google Play, wzmacniać efekty dźwiękowe odtwarzanej muzyki. Jednak i użytkownicy innych odtwarzaczy mogą swobodnie korzystać z zestawu MA200 – długi na 1,2 metra kabel zakończony jest 4-stykową pozłacaną wtyczką 3,5 mm, dzięki czemu możliwe jest podłączenie go do praktycznie każdego urządzenia.

W niewielkim, kolorowym pudełku oprócz samego zestawu MA200, umieszczone zostały 3 pary wkładek dousznych w rozmiarach S, M i L, tak by każdy użytkownik mógł wygodnie korzystać ze słuchawek.

Wysokiej jakości dźwięk, izolujący hałasy z otoczenia mikrofon, a także kolorowy, radosny design słuchawek Creative MA200, to doskonała propozycja dla fanów mobilnej rozrywki, którzy szukają kreatywnego sposobu na ulepszenie swojego smartfona.

Zestaw słuchawkowy Creative MA200 będzie dostępny w lutym 2013 roku. Jego cena wyniesie 119 PLN.

Spis treści: Dynamicznie i modnie – Creative MA200, nowe słuchawki do smarfonów z Androidem

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 2.5]

prasowe