0
Opublikowano 28 stycznia 2020 w Portal komputerowy » Systemy Operacyjne » Windows 8 » Sharkoon Light²200 – mysz do gier lżejsza niż piórko
 
 

Sharkoon Light²200 – mysz do gier lżejsza niż piórkoMysz gamingowa powinna być w stanie bezbłędnie odwzorowywać nawet bardzo gwałtowne ruchy. Nowa myszka od Rekinów zachwyca nie tylko oryginalnym designem, ale także technologią, która niweluje wszystkie fizyczne ograniczenia.

Light² 200 z myślą o e-sportowcach została wyposażona w częstotliwość odświeżania 1000 Hz. Posiada także wysoce precyzyjny czujnik do 16 000 DPI, ultra elastyczny kabel i cztery ślizgacze wykonane z czystego PTFE, które gwarantują ekstremalne właściwości poruszania. Grając np. w Call of Duty żaden przeciwnik nie umknie nam z powodu wolnej reakcji gryzonia.

Zawarty w niej sensor Pixart PMW 3389 jest czuły i mniej awaryjny od innych chipsetów. Sprawia to, że mniej się zacina. Nie zawiedzie nas nie tylko podczas gry, ale również w sytuacjach życia codziennego np. gdy wchodzi ktoś do pomieszczenia, w którym się znajdujemy, a chcemy coś szybko przed nim ukryć.

Optyczny czujnik zapewnia profesjonalną częstotliwość próbkowania, którą da się zmodyfikować dla dowolnego gatunku gier za pomocą oprogramowania o szerokim zakresie. Nie ważne czy grasz w strzelanki, czy też innego rodzaju gry – ta mysz zawsze będzie odpowiednia. Ponadto najważniejsze czynności można natychmiast wykonać używając sześciu programowalnych przycisków.

Dzięki strukturze plastra miodu ciężar Light² 200 został zredukowany do zaledwie 58 g co umożliwia płynne ruchy bez zauważalnego oporu lub zmęczenia. Docenią to w szczególności fani e-sportu ponieważ odczują mniejsze zmęczenie dłoni nawet po wielogodzinnym graniu. 

Wymienne elementy i regulowane podświetlenie RGB sprawiają natomiast, że gryzoń od Sharkoona jest idealny na każdy gust. Można je zmieniać zgodnie z osobistym życzeniem. Magnetycznie przymocowaną górną powierzchnię szybko i łatwo usuwa się i zastępuje zamkniętą 24-gramową alternatywą. Dodatkowym plusem tej funkcji jest to, że mamy ułatwione czyszczenie myszy w dowolnym momencie.

Wizualnie zachwyca swoją konstrukcją, którą można spersonalizować za pomocą podświetlenia RGB, które jest konfigurowane na kółku przewijania i z tyłu myszy. Nie ma znaczenia w co grasz – Twój styl i sprzęt wyraża Twoje indywidualne podejście.

Użytkownicy, którzy nie chcą wydawać sporej gotówki, a chcą posiadać mysz z dobrym sensorem optycznym, Light² 200 będzie nie tylko bardziej precyzyjna, niż laserowy jej odpowiednik z tej samej półki cenowej, ale także wykonana z lepszej jakości materiałów i oferująca więcej funkcji dodatkowych.

Dane techniczne:
Ogólne:
Maks. DPI/CPI: 16 000
Min. DPI/CPI: 50
Sensor: Optyczny
Chip: Pixart PMW 3389
Podświetlenie: RGB
Częstotliwość odświeżania: 1 000 Hz
Odczytów na sekundę: 16 000
Cali na sekundę: 400
Maks. akceleracja: 50 g
Struktura plastra miodu
Ślizgacze do myszki: 5, czysty PTFE
Waga bez kabla: 62 g
Wymiary (dł. x sz. x w.):  120 x 66 x 42 mm
Obsługiwane systemy operacyjne:  Windows

Właściwości przycisku:  
Liczba przycisków: 6  
Programowalne przyciski: 6
Cykl życia przycisków:  Min. 20 milionów kliknięć

Właściwości DPI:  
Kroki DPI: 7, w pełni konfigurowalne
DPI Switch  
Wskaźnik DPI: LED

Właściwości oprogramowania:  
Oprogramowanie Gamingowe  
Wbudowana pamięć na profile do gier
Wielkość wbudowanej pamięci: 64 kB
Liczba profili: 5

Kable i podłączenia:  
Podłączenie: USB  
Pozłacane styki USB  
Niezwykle elastyczny kabel z oplotem  
Długość kabla: 180 cm

Opakowanie zawiera:  
LIGHT2 200
Wymienną górną obudowę
Wymienne przełączniki DPI
Dodatkowy zestaw ślizgaczy
Instrukcję

Prawdopodobna cena detaliczna: 219 zł brutto
Dostępność: już w Polsce
Dystrybucja: Wave Distribution, Veracomp
Video: https://www.youtube.com/watch?v=GEiRu14pXAU

Spis treści: Sharkoon Light²200 – mysz do gier lżejsza niż piórko

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

DragonPower