1
Opublikowano 22 maja 2019 w Portal komputerowy » Systemy Operacyjne » Windows 8 » European Hardware Awards – znamy finalistów
 
 

European Hardware Awards – znamy finalistówProducentom sprzętu komputerowego i urządzeń elektronicznych bardzo zależy na dobrej opinii wśród klientów. Wiadomo – dobra reklama jest podstawą sukcesu danej marki. Na swój wizerunek, jak to w życiu, pracuje się latami – wysiłek wielu firm jest doceniany przez użytkowników wybierających najlepsze produkty dostępne w sprzedaży.

European Hardware Award (w skrócie EHA) to stowarzyszenie europejskich stron o sprzęcie komputerowym. Od prawie 5 lat wręczają nagrody w różnych kategoriach na Computex Taipei (są to informatyczne targi, które co roku odbywają się w stolicy Tajwanu). W tym roku ogłaszanie zwycięzców odbędzie się w dniu 27 maja. W celu zagwarantowania trafnego i bezstronnego konkursu, należy zebrać wielu ekspertów, którzy wyrażą swoją opinię, oddadzą głos i przyczynią się do sukcesu wybranego modelu. Wykorzystując grupę ponad 20 milionów entuzjastów technologii i setki specjalistów, EHA ma za zadanie wybrania „najlepszych z najlepszych” w danych kategoriach i przedstawienia ich amatorom wszelkich rodzajów urządzeń elektronicznych.

Członkowie EHA posiadają ogromną wiedzę na temat rynku IT i przeprowadzają szereg specjalistycznych badań w celu nominowania produktów, jakie zasługują na wyróżnienie. Nie tylko uczciwie i rzeczowo wybierają finalistów, ale także pozytywnie wpływają na europejski rynek hardware, poprzez poszerzanie wiedzy swoich czytelników. Przygotowując się do EHA Awards 2019, ponad 100 redaktorów specjalistycznych z dziewięciu największych europejskich redakcji – KitGuru, SweClockers, LAB501, Geeknetic, Hardware Upgrade, Hardwareluxx, Hardware.Info, Cowcotland oraz polskie PurePC, zdecydowało się na ostateczną listę najlepszych urządzeń dostępnych na rynku. Prace nad spisem zostały zakończone i ogłoszono finalistów.

Obecnie wybierano spośród 42 różnych kategorii, należy pamiętać, że „najlepszy” nie zawsze oznacza sprzęt najwydajniejszy. W grę wchodzi wiele różnych czynników, jak chociażby opłacalność, popularność, wsparcie producenta i społeczności, kultura pracy, temperatury, możliwości personalizacji etc. Dla przykładu na najlepszy procesor zostały wytypowane modele takie jak: AMD Athlon 200GE, Intel Core i5 9600K oraz AMD Ryzen Threadripper 2990WX. W grupie „najlepsza mysz gamingowa” znalazła  się m.in. Drakonia II niemieckiego producenta Sharkoon oraz Cooler Master MM830. Ta pierwsza swoją uwagę zwróciła przede wszystkim konstrukcją dopasowaną do dłoni gracza, ta druga wytrzymałością. Sharkoon SGS5 jest nominowany jako finalista na „najlepszy fotel dla graczy” dzięki budowie zmniejszającej problemy z kręgosłupem oraz opłacalnością, natomiast Acer Predator Thronos – zachwyca kształtem i materiałem. Pełną listę finalistów wytypowanych przez zespoły redakcyjne European Hardware Association znajdziecie pod tym linkiem: http://www.eha.digital/awards/european-hardware-awards-2019-finalists-announced/

Dawno nie byliśmy świadkami zorganizowania takiego przedsięwzięcia jak EHA – kontakty między portalami IT często bywają ograniczone przez wiele ważnych spraw dnia codziennego, więc utworzenie europejskiego stowarzyszenia to coś, co jest wartego uwagi. Możemy za ich pomocą zapoznać się nie tylko z najlepszym oraz najnowszym sprzętem, ale także porównać te, które należą do tej samej grupy.

Wieczorem przed otwarciem Computex na Tajwanie, zwycięzcy European Hardware Awards 2019 zostaną ogłoszeni podczas specjalnej ceremonii. Wszystkim finalistom życzymy powodzenia – niech wygra najlepszy!


Źródło : WAVE Distribution

Spis treści: European Hardware Awards – znamy finalistów

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

DragonPower