0
Opublikowano 11 października 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sheep do tabletów
 
 

Sheep do tabletówNatec, producent akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży etui do tabletów. Wykonane z miękkiego filcu chronią urządzenie przed uderzeniami i zarysowaniem.

 

Urządzenia dotykowe typu tablet są obsługiwane w rękach dlatego podczas użytkowania zwiększa się ryzyko ich przypadkowego upuszczenia. Rozwiązaniem tego problemu jest pokrowiec Natec Sheep wykonany z miłego w dotyku grubego filcu. Tego typu materiał zabezpiecza tablet przed typowymi uszkodzeniami jakim jest upadek na podłogę, otarcia i zarysowania ekranu.

Dzięki swojej teksturze i grubości filc jest idealnym materiałem ochraniającym – lepszym niż inne tkaniny stosowane do produkcji etui typu skóra czy nylon. Tablet pozostaje przy tym płaski i lekki – idealny do łatwego transportu. Można go bez najmniejszego problemu schować do małej aktówki bądź niewielkiej torby.

 

Etui Natec Sheep jest dostępne w wersji dla tabletów 10 oraz 7 calowych w kolorze czarnym, niebieskim bądź szarym. Ciekawy design oraz wykonanie to propozycja dla tych, którzy szukają ciekawego oryginalnego pokrowca.
Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna 7 calowego etui wynosi 19,90 zł

 

Właściwości:

– Odporny materiał chroni przed zadrapaniami i zabrudzeniami
– Absorbuje uderzenia
– Elastyczne i odporne
– Szybkie i łatwe umieszczanie urządzenia w etui
– Lekkie, zajmuje mało miejsca
– 3 kolory: niebieski, szary, czarny

 

 

Źródło: Natec

Spis treści: Sheep do tabletów

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

bonobo