744
Opublikowano 21 marca 2012 w Portal komputerowy » Inne » Smartfony i tablety » SimLock Nokia, Samsung, Sony, LG za darmo!
 
 

SimLock Nokia, Samsung, Sony, LG za darmo!


Ściągnij simlock ze swojej komórki bez potrzeby kabli i innych urządzeń. Program do zdejmowania simloka działa z Nokia, Samsung, Sony Ericsson, LG, Sagem i z innymi modelami. Wystarczy wygenerować kod, a następnie wpisać go na telefonie i po ściągnięciu simlocka telefon zostanie odblokowany. Jeśli Ty nie potrzebujesz ściągnąć blokady, może potrzebować tego Twój znajomy, więc warto pobrać ten program na przyszłość…

Ściąganie Simlock za darmo:

Kolejny program o znacznych możliwościach to:

 

Odwiedź również nasze forum o simlocku. Pytania proszę zadawać na forum. Nasi wykwalifikowani moderatorzy odpowiedzą na każde z nich. Działy simlock:

Spis treści: SimLock Nokia, Samsung, Sony, LG za darmo!

Słowa kluczowe: simlock, jak ściągnąć simlocka, simlock za darmo, jak zdjąć simlocka, jak zdjąć simlocka za darmo, simlock sagem, zdejmowanie simlocka za darmo, ściągnięcie simlocka, program do zdejmowania simlocka, jak ściągnąć simloka

Click to rate this post!
[Total: 205 Average: 2.7]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.