1
Opublikowano 4 października 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Tablety ASUSa zaktualizowane do Androida 4.1 Jeally Bean
 
 

Tablety ASUSa zaktualizowane do Androida 4.1 Jeally Bean


ASUS Transformer Pad Prime TF201 i ASUS Transformer Pad Infinity TF700 otrzymały aktualizację do najnowszej wersji Androida 4.1 Jeally Bean. Po aktualizacji systemu użytkownicy Transformerów z pewnością docenią m.in. automatyczną blokadę ekranu, dużo bardziej intuicyjną kamerę, dającą możliwość jednoczesnego wgrywania i selekcji dużej ilości zdjęć, a także znacznie mniejsze zużycie baterii.

 

Tablety Transformer Pad Prime TF201 i ASUS Transformer Pad Infinity TF700 to bardzo dobrze przyjęte przez użytkowników i ekspetrów flagowe produkty ASUSa. Są to urządzenia hybrydowe, wyposażone w dodatkową stację dokującą z klawiaturą QWERTY, baterią i portem USB.

 

Jak smakuje Jelly Bean?

Nowa wersja systemu operacyjnego Android, z którą kompatybilne są Transformer Pad Prime TF201 oraz Transformer Pad Infinity TF700, o wdzięcznej nazwie Jelly Bean, zapewnia płynne funkcjonowanie interfejsu urządzeń, z prędkością 60 klatek na sekundę. Ponadto wpływa na zwiększenie wydajności układu graficznego i procesora. Do najważniejszych usprawnień funkcjonalnych zaliczyć można głosowe wprowadzanie tekstu, które teraz odbywać może się również offline. Ulepszono także system wyszukiwania głosowego. Od teraz wyszukiwarka Voice Search będzie bardziej inteligentna – na zadawane pytania udzielać będzie konkretnych odpowiedzi, a wyszukane informacje mogą być odczytywane przez syntezator mowy. Zaktualizowano także system powiadomień, który pozwoli na głębszą interakcję z użytkownikiem. Powiadomienia będą teraz większe i bardziej urozmaicone. Zadbano również o usprawnienie zarządzania pulpitem. Ikony i widżety będą, w razie potrzeby, automatycznie szeregowane na ekranie.

Źródło: Inf. prasowa

Spis treści: Tablety ASUSa zaktualizowane do Androida 4.1 Jeally Bean

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

-Highlander-
 
Krótka, zwięzła i na temat:)