Polecane
 

Portal komputerowy » Test Enermax Triathlor FC 550W

Test Enermax Triathlor FC 550W

 

 
Overview
 

Producent:
 
Cena:
 
Moc:
 
criteria 1
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
49 total ratings

 

Plusy


+ Powłoka lakiernicza odporna na zarysowania
+ Kultura pracy w czasie spoczynku i pod obciążeniem
+ Długie przewody
+ Duża liczba zabezpieczeń
+ Stabilne napięcia
+ Dobra sprawność - certyfikat 80PLUS BRONZE
+ Etui na niewykorzystane modularne okablowanie oraz opaski na rzep ułatwiające ułożenie okablowania

Minusy


- Lekko podbite napięcie na linii 12V


Bottom Line

Na łamach naszej redakcji mieliśmy ostatnio przyjemność testować dwa zasilacze 650 W: LEPA G650 MAS  i be quiet! Dark Powr Pro 10, które posiadały bardzo wysoką sprawność (80 PLUS GOLD). Obudowy od firmy Enermax, już kilkakrotnie były recenzowane na naszym portalu, tym razem przyszła pora na asilacz. Model Triathlor FC 550W, który otrzymaliśmy do testy,ówmoże […]

0
Opublikowano 22 listopada 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Na łamach naszej redakcji mieliśmy ostatnio przyjemność testować dwa zasilacze 650 W: LEPA G650 MAS  i be quiet! Dark Powr Pro 10, które posiadały bardzo wysoką sprawność (80 PLUS GOLD).

Obudowy od firmy Enermax, już kilkakrotnie były recenzowane na naszym portalu, tym razem przyszła pora na asilacz. Model Triathlor FC 550W, który otrzymaliśmy do testy,ówmoże pochwalić się wysoką sprawnością (80PLUS BRONZE), modularnym okablowaniem, a także zastosowanym wentylatorem z bardzo znanej serii TB, który producent bardzo wychwala za swoją (wręcz idealną) kulturę pracy. Warto zaznaczyć, że na serię zasilaczy Triathlor FC przypadają trzy jednostki 550W, 650W i 700W. Jak zasilacz poradzi sobie z konkurencyjnym przeciwnikiem – jednostką z firmy be quiet! (PURE POWER L8 630), posiadającym również certyfikat sprawności 80 PLUS BRONZE? Tego dowiecie się z naszej recenzji, zapraszamy do czytania.

Spis treści: Test Enermax Triathlor FC 550W

rafbgo
 
Osoba dłużej nie współpracuje z serwisem Tweaks.pl.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)