Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Test Zalman ZM600-GT 600W Duża moc w przestępnej cenie

Test Zalman ZM600-GT 600W Duża moc w przestępnej cenie

 

 
Overview
 

Producent:
 
Cena:
 
Moc:
 
criteria 1
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
35 total ratings

 

Plusy


+Duża moc zasilacza
+Świetny wygląd
+Dobre wykonanie
+Użyte materiały wysokiej jakości
+Dużo wtyczek

Minusy


- Okablowanie nie jest modularne
- Słyszalny wentylator przy pełnym wykorzystaniu mocy


Bottom Line

Zasilacz jest obecnie jednym z najważniejszych podzespołów znajdujących się w naszym komputerze. Na tego typu sprzęcie nie warto oszczędzać. Już nieraz zdarzało się, że tani zasilacz marki „no name” uszkodził inne podzespoły. Właśnie dla pewności, że sprzęt będzie zabezpieczony przed wahaniami w sieci elektrycznej warto zainwestować pieniądze w dobry sprzęt pochodzący od znanej firmy jaką […]

0
Opublikowano 23 września 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Zasilacz jest obecnie jednym z najważniejszych podzespołów znajdujących się w naszym komputerze. Na tego typu sprzęcie nie warto oszczędzać. Już nieraz zdarzało się, że tani zasilacz marki „no name” uszkodził inne podzespoły. Właśnie dla pewności, że sprzęt będzie zabezpieczony przed wahaniami w sieci elektrycznej warto zainwestować pieniądze w dobry sprzęt pochodzący od znanej firmy jaką bez wątpienia jest ZALMAN.

Testowany 600 watowy model (ZM600-GT) pochodzi z serii GT, która swoją premierę miała w marcu 2012 roku. Cała seria składa się aktualnie z trzech modeli: 500, 600 oraz 700W i przeznaczona jest dla bardziej wymagających użytkowników. Jak wygląda stabilność napięć? Czy rzeczywiście zasilacz da radę dwóm kartom graficznym? Jakie testy przygotowałem? Na te i wiele innych pytań postaram się odpowiedzieć w tej recenzji.

Spis treści: Test Zalman ZM600-GT 600W Duża moc w przestępnej cenie

4estR
 
Były redaktor Tweaks.pl. Specjalizacja w sprzęcie takim jak: - Smartfony - Monitory - Notebooki, Netbooki, Ultrabooki - Podzespoły bazowe komputera. - Sieć przewodowa i bezprzewodowa.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)