Polecane
 

Portal komputerowy » Wiadomości » Recenzja Enermax Modu87+ test zasilacza 600W

Recenzja Enermax Modu87+ test zasilacza 600W

 

 
Overview
 

Producent:
 
Cena:
 
Moc:
 
criteria 1
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
31 total ratings

 Bottom Line

Kilka tygodni temu do naszej redakcji przywieziono niewielką paczkę wielkości pudełka do butów, która swoim ciężarem wskazywała, że zawartość kryje coś znacznie cięższego niż para solidnych butów wojskowych.

0
Opublikowano 19 marca 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Kilka tygodni temu do naszej redakcji przywieziono niewielką paczkę wielkości pudełka do butów, która swoim ciężarem wskazywała, że zawartość kryje coś znacznie cięższego niż para solidnych butów wojskowych. W losowaniu kto zrecenzuje zawartość tego podarunku wypadło na mnie. Rozciąłem opakowanie i moim oczom ukazał się czarny karton z wygrawerowanym złotą czcionką logiem ENERMAX MODU87+ 600W (EMG600AWT). Z opisu od spodu kartonu wynikało, że jest to zasilacz, który potrafi sprostać najśmielszym wymaganiom użytkownika. Specyfikacja zasilacza została opisana czcionką 8, aby tylko zmieściła się pod spodem kartonu. Czy rzeczywiście zasilacz jest skierowany dla najbardziej wymagających użytkowników dowiemy się z niniejszej recenzji.

zasilacz Enermax Modu87+ pudełko,Recenzja Enermax Modu87+

Recenzja Enermax Modu87+

Niestety nie będzie to typowa recenzja z użyciem mierników i sztucznego obciążenia 600 Wat – warunków laboratoryjnych póki co nasza redakcja nie posiada. Celowość badań zwykłym miernikiem czy testy syntetyczne nie mają w tej klasie energetycznej urządzeń żadnego odniesienia.

Spis treści: Recenzja Enermax Modu87+ test zasilacza 600W

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)