Portal komputerowy » Klawiatury » Test Enermax Briskie

Test Enermax Briskie

 

 
Opinia
 

Rodzaj: , ,
 
Cena:
 
Zastosowanie: , , ,
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4.5/5


User Rating
48 total ratings

 

Plusy


+ Zmiana ustawienia DPI
+ Obsługa
+ Bardzo cichy skok klawiszy na klawiaturze
+ Odporna na wodę
+ Wielofunkcyjna podkładka
+ Cena!

Minusy


- Brak wskaźnika (diody) CapsLock
- tylko dwa klawisze funkcyjne(regulacja głośności)


Kilka słów o teście

Podsumowanie Największym atutem recenzowanego produktu jest jego cena. Za kwotę około 20 Euro(85 złotych) dostajemy naprawdę dobry sprzęt. Design urządzeń jest klasyczny, gdyż posiadają one proste wzornictwo, a także pod względem funkcji Briskie nie ma zbyt dużo do zaoferowania. Większość domowych użytkowników nie ma wysokich oczekiwań, więc dla nich Briskie spisze się znakomicie. Mysz i klawiatura […]

0
Opublikowano 2 stycznia 2013 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Największym atutem recenzowanego produktu jest jego cena. Za kwotę około 20 Euro(85 złotych) dostajemy naprawdę dobry sprzęt. Design urządzeń jest klasyczny, gdyż posiadają one proste wzornictwo, a także pod względem funkcji Briskie nie ma zbyt dużo do zaoferowania. Większość domowych użytkowników nie ma wysokich oczekiwań, więc dla nich Briskie spisze się znakomicie. Mysz i klawiatura są bardzo lekkie oraz posiadają kompaktowe wymiary, co spodoba się użytkownikom notebooków (np. w podróży).

Dodatkowo warto wspomnieć, że klawiatura jest w pełni odporna na wodę, więc nie musimy się obawiać tego, że coś na nią wylejemy^^. Komfort pracy jest bardzo dobry, a klawisze są bardzo ciche. Sama jakość wykonania jest znakomita, po prostu ciężko jest się tutaj do czegokolwiek przyczepić. Jedynym mankamentem (na siłę) jest brak diody sygnalizującej CAPS LOCK.

Mysz posiada klawisz odpowiedzialny za zmianę trybu DPI, co jest pozytywnym zaskoczeniem w tym przedziale cenowym. Urządzenie może być obsługiwane zarówno przez prawo jak i leworęcznych, co jest wielki atutem.

Nie możemy zapomnieć o wielofunkcyjnej podkładce pod mysz, która spisze się w roli szmatki do ekranu, położona na klawiaturze notebooka zapobiegnie dostaniu się kurzu miedzy klawisze oraz będzie chronić jego ekran przed porysowaniem, gdy notebook będzie zamknięty.

Zestawowi Enermax Briskie przyznajemy ocenę 4+/5, a także dodatkowo od Redakcji Tweaks.pl – otrzymuje rekomendację w kategorii „cena” oraz „jakość”.

rekomendacja Tweaks.pl        rekomendacja Tweaks.pl

Podziękowania dla Enermax za wypożyczenie sprzętu do testów.

Enermax logo

Spis treści: Test Enermax Briskie

rafbgo
 
Osoba dłużej nie współpracuje z serwisem Tweaks.pl.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)