Portal komputerowy » Myszki » Test Genius Maurus – rzut okiem » Strona 2

Test Genius Maurus – rzut okiem

 
Podsumowanie
Podsumowanie
Podsumowanie

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
11 total ratings

 

Plusy


Niska cena, dobra jakość
Dobre wyniki w testach
Oprogramowanie
Wydajność
Podświetlenie rolki i napisu
Mobilność
Odporność na zarysowania i kurz

Minusy


Mały rozmiar
Brak polskiego języka w oprogramowaniu


Kilka słów o teście

Opakowanie Maurus zapakowany został w fantazyjne, kolorowe opakowanie wykonane z twardej tektury. Frontowa część pudełka została pozbawiona kawałka materiału, abyśmy mogli przyjrzeć się myszce, przód ukazuje nam także cztery ważne cechy gryzonia. Natomiast tył przedstawia standardowo informacje o kompatybilności, zawartości opakowania oraz inne dodatkowe informacje o myszy. W środku nie zobaczymy nic nadzwyczajnego, brak wybajerowanych […]

0
Opublikowano 30 września 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Opakowanie

Opakowanie Genius Maurus

Opakowanie Genius Maurus

Maurus zapakowany został w fantazyjne, kolorowe opakowanie wykonane z twardej tektury. Frontowa część pudełka została pozbawiona kawałka materiału, abyśmy mogli przyjrzeć się myszce, przód ukazuje nam także cztery ważne cechy gryzonia. Natomiast tył przedstawia standardowo informacje o kompatybilności, zawartości opakowania oraz inne dodatkowe informacje o myszy. W środku nie zobaczymy nic nadzwyczajnego, brak wybajerowanych dodatków, ale czego możemy oczekiwać za tak niską cenę? W opakowaniu znajdziemy: mysz, płytę CD z oprogramowaniem i wielojęzyczną instrukcję obsługi.

Zawartość zestawu

Zawartość zestawu

Spis treści: Test Genius Maurus – rzut okiem

-AssassiN-
 
Jestem fanatykiem komputerów i wszystko co jest do nich podłączane. Lubię pograć w dobrą grę, posłuchać świetnej muzyki, oglądać filmy i seriale, czytać aktualności IT oraz grać w piłkę nożną, siatkówkę, piłkę reczną (mam także wiele, wiele innych zainteresowań). Zajmuje się też redagowaniem artykułów, które zapewne przeczytałeś. Dodatkowo zajmuję się grafiką, głównie tworzenie bannerów, headerów itp.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)