Portal komputerowy » dyski przenośne » Test Seagate GoFlex Slim 500 GB – smukłość, elegancja, wydajność » Strona 4

Test Seagate GoFlex Slim 500 GB – smukłość, elegancja, wydajność

 

 
Podsumowanie
 

Ocena: 4.5
 
Rodzaj:
 
Pojemność:
 
Cena:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4.5/5


 

Zalety


+ Elegancka, odporna na zarysowania obudowa + Niewielkie rozmiary + Dodatkowe oprogramowanie + Kompatybilność ze standardem SATA USM + Czasy dostępu

Wady


- Cena


Kilka słów o teście

Firma Seagate w swojej ofercie posiada całkiem ciekawy produkt z funkcją backupu danych o nazwie GoFlex Slim. Dysk ten jest eleganckim, zgrabnym, a dzięki USB3.0 szybkim urządzeniem, które z pewnością przypadnie do gustu niejednemu fanowi gadżetów i estetom.

0
Opublikowano 12 listopada 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Wygląd

 Seagate GoFlex Slim opakowanie

Już samo opakowanie, w którym sprzedawane jest urządzenie, prezentuje się profesjonalnie. Znalazły się na nim tylko najpotrzebniejsze informacje. Niestety pudełko nie posiada okienka, przez które moglibyśmy zobaczyć jak wygląda dysk w rzeczywistości. Dla zobrazowania jak cienkie jest urządzenie, producent umieścił zdjęcie dysku w skali 1:1 na jednej ze ścianek.

Seagate GoFlex Slim opakowanie

 Wewnątrz opakowania znajdziemy między innymi:

  • zewnętrzny dysk;
  • instrukcję obsługi;
  • kartę gwarancyjną;
  • kabel microUSB3.0 (typ B) – USB3.0 o długości 46cm.

Seagate GoFlex Slim akcesoria

Podobnie jak inne zewnętrzne dyski, Seagate z serii GoFlex tak jak i testowany model, składa się z dwóch części. Bardzo ważnym elementem jest tutaj specjalny adapter, dzięki któremu poprzez dołączony do zestawu kabel, urządzenie można podłączyć do dowolnego portu USB. Po odłączeniu adaptera urządzenie jest zgodne ze standardem SATA USM, dzięki czemu możemy go wpiąć do jednego z wielu urządzeń należących do rodziny GoFlex Storage System.

Seagate GoFlex Slim wygląd

Spis treści: Test Seagate GoFlex Slim 500 GB – smukłość, elegancja, wydajność

4estR
 
Były redaktor Tweaks.pl. Specjalizacja w sprzęcie takim jak: - Smartfony - Monitory - Notebooki, Netbooki, Ultrabooki - Podzespoły bazowe komputera. - Sieć przewodowa i bezprzewodowa.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)