Portal komputerowy » od 200 do 300zł » Aerocool X Predator X1 – Rzut okiem » Strona 5

Aerocool X Predator X1 – Rzut okiem

 

 
Overview
 

Producent:
 
Cena:
 
criteria 1
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
381 total ratings

 

Zalety


Możliwość montażu długich kart graficznych
Dobrze wyposażony przedni panel
Atrakcyjny wygląd
Ciche wentylatory w zestawie
Dużo miejsca na dyski HDD

Wady


Zbyt cienkie blachy
Mało miejsca na zarządzenie okablowaniem
Podatność na kurz
Nienajlepszy system wentylacji


Kilka słów o teście

Podsumowanie Aerocool Xpredator X1 to obudowa, która może przyciągnąć wzrok konsumenta oraz zadowolić swoją stylistyką. Jakość wykonania nie jest najlepsza, ale do najgorszych również nie należy. Produkt oferuje solidne podwozie, a montaż podzespołów jest stosunkowo prosty, pomimo, że montaż nośników danych nie jest moim zdaniem najlepszy. Funkcje takie jak: USB 3.0 na przednim panelu, regulator […]

6
Opublikowano 30 listopada 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Aerocool Xpredator X1 to obudowa, która może przyciągnąć wzrok konsumenta oraz zadowolić swoją stylistyką. Jakość wykonania nie jest najlepsza, ale do najgorszych również nie należy. Produkt oferuje solidne podwozie, a montaż podzespołów jest stosunkowo prosty, pomimo, że montaż nośników danych nie jest moim zdaniem najlepszy. Funkcje takie jak: USB 3.0 na przednim panelu, regulator obrotów czy filtr przeciwkurzowy zastosowany pod zasilaczem, to miłe dodatki ze strony producenta. Niestety konstrukcja od Aerocool’a ma jedną zasadniczą wadę, mianowicie posiada słabszy w porównaniu do konkurencji system chłodzenia. Zapewne dorzucając kilka dodatkowych wentylatorów, poprawiłaby się temperatura, lecz byłaby to już niezbyt opłacalna inwestycja.

Jeśli interesuje Cię wygląd obudowy i masz kilka wentylatorów pod ręką, to testowany produkt może być dobrym wyborem. Jeżeli zaś zależy Ci najbardziej na systemie wentylacji, to Aerocool Xpredator X1 może być nietrafioną zabawką w porównaniu do konkurencyjnych obudów komputerowych, jak np.: Antec One czy Zalman Z11 Plus.

Podziękowania dla firmy Aerocool za dostarczenie obudowy

Spis treści: Aerocool X Predator X1 – Rzut okiem

-AssassiN-
 
Jestem fanatykiem komputerów i wszystko co jest do nich podłączane. Lubię pograć w dobrą grę, posłuchać świetnej muzyki, oglądać filmy i seriale, czytać aktualności IT oraz grać w piłkę nożną, siatkówkę, piłkę reczną (mam także wiele, wiele innych zainteresowań). Zajmuje się też redagowaniem artykułów, które zapewne przeczytałeś. Dodatkowo zajmuję się grafiką, głównie tworzenie bannerów, headerów itp.


6 komentarzy


 1.  

  Jak grube są tam blachy? (0, 6 mm czy mniej?)
 2.  
  Bakak
   
   
   
   
   

  koszmarne fotki, słaba stylistyka i składnia, ogólne masło maślane. Po pierwszej stronie przestałem czytać, tylko fotki przejrzałem 🙁
  Słabe to :/
 3.  
  Janek

  Recenzja bardzo nieskładnie napisana, ale cóż – jako dobrnąłem do końca. Co do samej obudowy – raczej bym tyle nie dał za ten sprzęt. Porównywalnej jakość sprzęt ostatnio wypuścił iBOX (model NET 718), a cena znacznie niższa.
  •  
   Mojżesz

   @Janek to prawda z tym iBOXem. Ich NET 718 daje radę i za tę kasę jest jedną z lepszych porpozycji. Ja sam składałem w nim zestaw dla brata, wiec miałem okazję przyglądnąć się wszsytkim detalom. Warta swojej ceny.
 4.  
  Jacob

  Niech ktoś mi powie gdzie jest przycisk reset?

Dodaj komentarz


(required)