0
Opublikowano 27 września 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » TL-WDN3200 – dwuzakresowa karta sieciowa USB
 
 

TL-WDN3200 – dwuzakresowa karta sieciowa USBTP-LINK TL-WDN3200 to nowa, bezprzewodowa karta sieciowa USB zapewniająca podłączenie komputera do sieci przesyłających dane w dwóch pasmach – 2,4 GHz oraz 5 GHz

Karta sieciowa TL-WDN3200 to jednoczesne transmisja danych w obu zakresach z prędkością do 300 Mb/s, co zapewnia sumaryczną przepustowość sięgającą 600 Mb/s. Ponadto korzystanie z częstotliwości 5 GHz uodparnia naszą sieć na zakłócenia generowane przez inne urządzenia bezprzewodowe, pracujące najczęściej w paśmie 2,4 GHz.

Uniwersalny interfejs USB umożliwia bezproblemową instalację karty zarówno w komputerach stacjonarnych jak i w laptopach czy netbookach. Umieszczony na obudowie przycisk WPS pozwala na szybkie zestawienie bezpiecznego połączenia z siecią. Bezprzewodowa karta sieciowa TP-LINK oferuje przy tym pełne wsparcie dla standardu WPA/WPA2.

Karta sieciowa TP-LINK TL-WDN3200 objęta jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest już dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie 79 zł brutto dla użytkownika końcowego.

 

Źródło: Inf. prasowa

Spis treści: TL-WDN3200 – dwuzakresowa karta sieciowa USB

[Głosów: 1   Average: 5/5]

-Highlander-
 
Krótka, zwięzła i na temat:)