0
Opublikowano 13 marca 2012 w Portal komputerowy » Oprogramowanie » Internet » Tryb pełnoekranowy w Internet Explorer
 
 

Tryb pełnoekranowy w Internet ExplorerJeżeli lubisz pracować w trybie pełnoekranowym (F11) programu Internet Explorer możesz ustawić automatyczne przejście na pełny ekran podczas uruchamianie tej przeglądarki. Przedstawiony poniżej sposób spowoduje, że nasza przeglądarka uruchomi się w trybie pełnoekranowym bez menu, paska adresów i możliwości zamknięcia przeglądarki (tylko kombinacja Alt+F4 wyłączy tak utworzone okienko).

  1. Uruchom Edytor rejestru.
  2. Przejdź do [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main].
  3. Znajdź tam wartość „FullScreen”, kliknij na nią i wpisz „yes”.

Możesz także uruchomić program Internet Explorer w trybie pełnoekranowym jednorazowo. W tym celu kliknij na Start | Uruchom i w nowym oknie, które Ci się pokażę wpisz: iexplore -k http://www.tweaks.pl.

Spis treści: Tryb pełnoekranowy w Internet Explorer

Słowa kluczowe: jak wyłączyc pełny ekran w przeglądarce, internet na cały ekran skrot klawisozwy, jak wyłączyć pełny ekran w internet explorer, tryb pełnoekranowy jak włączyć, internet explorer pełny ekran, jak wlaczyc reyb pelno ekranowy na przegladarce edge, jak wyłączyć tryb pelnoekranowy na monitorze, jak wyłaczyć tryb pelnego ektanu, jak wylaczyc pelen ekran strony int, internet pełny ekran

[Głosów:8    Średnia:4.3/5]

Dziadek