Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Zasilacze » Test SilverStone Strider ST50F-ESB – tani zasilacz z ceryfikatem 80bronz » Strona 2

Test SilverStone Strider ST50F-ESB – tani zasilacz z ceryfikatem 80bronz

 

 
Overview
 

Producent:
 
Cena:
 
Moc:
 
criteria 1
 
 
 
 
 
4.5/5


User Rating
6 total ratings

 

Plusy


+stosunek ceny do wydajności
+kultura pracy
+wystarczy do niemal każdego peceta
+dość dobre okablowanie
+certyfikat 80Plus Bronze

Minusy


- gdyby była niezależna regulacja napięć to byłby hit


Bottom Line

W domowych zestawach komputerowych bardzo często można spotkać zasilacze za około 200zł. Za taką cenę zazwyczaj otrzymujemy dobre okablowanie, niezłą sprawność (certyfikat 80Plus, a teraz nawet częściej 80Plus Bronze) oraz podstawowe zabezpieczenia, które uchronią nasz sprzęt przed odejściem na tamten świat. Jednym z takich zasilaczy jest SilverStone Strider ST50F-ESB, którego w tej recenzji weźmiemy pod lupę. Zapraszamy na test!

0
Opublikowano 18 grudnia 2014 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Prezentacja zasilacza

Zasilacz zapakowano w dość małe, niepozorne pudełko. Znalazło się na nim kilka informacji cechujących produkt oraz srebrna naklejka, która daje do zrozumienia klientom, że zasilacz posiada sprawność do 88% na napięciu 230V.

SilverStone Strider STF-50 ESB

W opakowaniu znaleźliśmy tzw. „rozsądne minimum”, czyli kabel zasilający, śrubki i instrukcję obsługi. Szczerze mówiąc nie liczyliśmy na więcej od zasilacza kosztującego, niewiele, ponad 199zł.

SilverStone Strider STF-50 ESB 2

Obudowę testowanego zasilacza wykonano z czarnej, matowej blachy, która sprawia wrażenie solidnej, a co ważniejsze – ciężko ją niechcący porysować.

SilverStone Strider STF-50 ESB 3

Okablowanie jest w porządku i powinno bez problemów dosięgnąć wszystkich podzespołów w typowej obudowie komputerowej. Trochę ubolewamy nad tym, że producent zdecydował się na oplot tylko na wiązce ATX, ale z drugiej strony za 199zł nie można mieć wszystkiego.

SilverStone Strider STF-50 ESB 4

Spis treści: Test SilverStone Strider ST50F-ESB – tani zasilacz z ceryfikatem 80bronz

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)