Portal komputerowy » Słuchawki » Test bezprzewodowych słuchawek Arctic P614 BT » Strona 4

Test bezprzewodowych słuchawek Arctic P614 BT

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie: ,
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
2 total ratings

 

Plusy


+solidnie wykonane
+małe
+NCF, Bluetooth 4.0
+wbudowany akumulator
+całkiem niezłe brzmienie
+wbudowany mikrofon
+duża kompatybilność

Minusy


-kabel prawej słuchawki mógłby być lepiej zabezpieczony


Kilka słów o teście

Ostatnio pojawiła się moda na bezprzewodowe rzeczy. Można je wymieniać godzinami  począwszy od routerów przez klawiatury i myszki skończywszy na słuchawkach. Do niedawna takie rzeczy miały dość poważną wadę – bardzo krótko działały na baterii. Dzisiaj, wraz z rozwojem techniki akumulatory mają większą gęstość energii, a w dodatku nowszy sprzęt wymaga mniej prądu. Pozwala to wyeliminować krótki czas pracy. Bezprzewodowy sprzęt ma niepodważalne zalety – najważniejszą z nich jest po prostu… brak plączących się kabli. 

1
Opublikowano 21 lutego 2015 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Arctic p614 bt 1

Słuchawki Arctic P614 BT są naszym zdaniem bardzo interesujące. Grają na prawdę nieźle. W przypadku słuchawek bezprzewodowych istotny jest czas pracy na jednym ładowaniu, który uważamy za bardzo dobry. Zaletą dla osób lubiących długo nosić słuchawki ważny będzie niezły komfort – P614 są bardzo wygodne i nawet po dłuższych „sesjach muzycznych” nie będą powodowały uczucia  dyskomfortu. Warto wspomnieć także o interesującym, a przy tym eleganckim designie oraz wysokiej jakości wykonania (do budowy użyto aluminium). Jeśli szukamy słuchawek za ok. 180zł według nas warto zainteresować się testowanym produktem. Naszym zdaniem słuchawki Arctic P614 BT zasłużyły na ocenę 5/5 oraz rekomendację w kategorii „doskonała jakość”

 

Sprzęt do testów dostarczył:

 

Dziękujemy!

Spis treści: Test bezprzewodowych słuchawek Arctic P614 BT

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


1 komentarz


  1.  
    vitek

    Ani słowa o aptx – mistrzowska recenzja 😀

Dodaj komentarz


(required)