Polecane
 

Portal komputerowy » Internet i komunikacja » Akceleratory pobierania plików » DAP 9.7.0.7

DAP 9.7.0.7

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Autor:
 
Licencja: ,
 
Rating
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
no ratings yet

 

Rozmiar: 7,2 MB
Strona WWW: http://www.speedbit.com/dap/
System: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Wstępniak

Jest to dobrej jakości program, który pozwala użytkownikowi na zwiększoną prędkość przy pobieraniu. Posiada wiele funkcji, które z pewnością nas usatysfakcjonują. Możliwości mamy kilka : wznawianie pobierania, podgląd plików w formacie zip. Download odbywa się za pomocą dzielenia pliku na kilka elementów (zależy to jednak od posiadanego przez nas łącza). Pobieranie pliku, odbywa się kilkoma […]

Opublikowano 30 kwietnia 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

Jest to dobrej jakości program, który pozwala użytkownikowi na zwiększoną prędkość przy pobieraniu. Posiada wiele funkcji, które z pewnością nas usatysfakcjonują. Możliwości mamy kilka : wznawianie pobierania, podgląd plików w formacie zip. Download odbywa się za pomocą dzielenia pliku na kilka elementów (zależy to jednak od posiadanego przez nas łącza). Pobieranie pliku, odbywa się kilkoma sesjami, dlatego pliki bardzo szybko się ściągają. Według producenta programu DAP, potrafi przyspieszyć pobieranie nawet o 300%.

Spis treści: DAP 9.7.0.7

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.