Polecane
 

Portal komputerowy » Akcesoria » Menadżery plików » FreeCommander 2009.02b

FreeCommander 2009.02b

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Licencja:
 
Rating
 
 
 
 
 
4.0/5


User Rating
no ratings yet

 

Rozmiar: 2,54 MB
System: Windows 98, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Wstępniak

Polski i jak wskazuje nazwa, bezpłatny menedżer plików. Opiera się na standardowej filozofii interfejsu tj. dwóch panelach zapoczątkowanych w programie Norton Commander. FreeCommander nie jest może aż tak rozbudowany jak najpopularniejsze narzędzie w tej grupie programów – Total Commander, ale oferuje wiele funkcji, których nie znajdziemy w innych, bezpłatnych menedżerach plików. Należą do nich m.in. […]

0
Opublikowano 2 maja 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

Polski i jak wskazuje nazwa, bezpłatny menedżer plików. Opiera się na standardowej filozofii interfejsu tj. dwóch panelach zapoczątkowanych w programie Norton Commander.

FreeCommander nie jest może aż tak rozbudowany jak najpopularniejsze narzędzie w tej grupie programów – Total Commander, ale oferuje wiele funkcji, których nie znajdziemy w innych, bezpłatnych menedżerach plików. Należą do nich m.in. obsługa plików skompresowanych, wbudowana „niszczarka” plików, możliwość prostego dzielenia plików, tworzenie i weryfikacja sum kontrolnych MD5, wbudowana przeglądarka plików graficznych, a także możliwość podglądu ich miniatur.

Program zawiera również od wersji 2008 wbudowanego klienta FTP.

Spis treści: FreeCommander 2009.02b

skrypty_wing
 


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)