Polecane
 

Portal komputerowy » Narzędzia » Alternatywy dla systemowej funkcji kopiowania » TeraCopy

TeraCopy

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Autor:
 
Licencja:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
1 total rating

 

Rozmiar: 2.8 MB
System: Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7,
Wstępniak

Aplikacja o wyglądzie estetycznym zbliżonym do Windowsa i w typie Total Copy. Mamy wersje komercyjną i darmową przy czym wersja darmowa różni się od tej drugiej posiadaniem tylko skróconego menu kontekstowego i brakiem możliwości manipulowania listą podczas kopiowania. Wersja darmowa posiada możliwości: Kontrolowania procesu kopiowania: zatrzymywanie / uruchamianie / anulowanie transferu, omijanie pliku, reagowanie na […]

0
Opublikowano 19 maja 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

Aplikacja o wyglądzie estetycznym zbliżonym do Windowsa i w typie Total Copy. Mamy wersje komercyjną i darmową przy czym wersja darmowa różni się od tej drugiej posiadaniem tylko skróconego menu kontekstowego i brakiem możliwości manipulowania listą podczas kopiowania. Wersja darmowa posiada możliwości:

Kontrolowania procesu kopiowania: zatrzymywanie / uruchamianie / anulowanie transferu, omijanie pliku, reagowanie na błąd (próba auto wznowienia, w razie kłopotów opuszcza obiekt i kontynuuje)
Zamiany funkcji kopiowania Windows w działaniu menu kontekstowego jak również schowka systemowego (uzupełnia też o nowe opcje do menu kontekstowych: TeraCopy, TeraMove Here, TeraCopy Here). Ta integracja w opcjach może zostać wyłączona jak i włączona.
Przeliczania sumy kontrolnej CRC – dla plików źródłowych i docelowych (porównanie sum przez Test)
Tryby widokowe: kompakt, zupełny z listą i zrolowany do pasku tytułu.
Współpracy z Total Commander (dodaje buttony Copy / Move do paska narzędzi)

Spis treści: TeraCopy

1416
 


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)