Polecane
 

Portal komputerowy » Akcesoria » Upiększanie systemu Windows » Virtual Desktop Manager 6.0.192

Virtual Desktop Manager 6.0.192

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Autor:
 
Licencja:
 
Rating
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
1 total rating

 

System: Windows XP
Wstępniak

PowerToy Microsoftu, czyli gadżet dla systemu Windows, który za darmo możemy ściągnąć ze strony producenta. Wirtualizacja pulpitów oparta jest na stworzeniu 4 przestrzeni przełączanych przez ikony na Pasku zadań lub Hotkey. Program uaktywnia się po kliknięciu prawym klawiszem myszki na Pasku zadań, a następnie Paski Narzędzi i wybierz: Desktop Manager. W efekcie otrzymamy pasek z […]

0
Opublikowano 20 maja 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

PowerToy Microsoftu, czyli gadżet dla systemu Windows, który za darmo możemy ściągnąć ze strony producenta. Wirtualizacja pulpitów oparta jest na stworzeniu 4 przestrzeni przełączanych przez ikony na Pasku zadań lub Hotkey. Program uaktywnia się po kliknięciu prawym klawiszem myszki na Pasku zadań, a następnie Paski Narzędzi i wybierz: Desktop Manager. W efekcie otrzymamy pasek z pulpitami do wyboru.
Przycisk zielony potrafi wykonać składankę widokową wszystkich czterech (patrz obrazek). Buttony niebieskie służą do wyboru Pulpitu z osobna, ale jest możliwość schowania pozostawiając tylko zielony. Prawym klawiszem myszki wybieramy Pasek zadań i uzyskamy dostęp do opcji wyboru osobnych tapet dla każdego z Pulpitów, konfiguracji skrótów klawiaturowych, iż wyboru „Shared Desktops” (współdzielone Pulpity = można przenosić aplikacje z jednego Pulpitu na drugi np. przez skrót Alt+TAB). To bardzo podstawowa propozycja dość zgrabnie rozwiązana. No cóż Microsoft wie co jest „najlepsze dla systemu”.

Spis treści: Virtual Desktop Manager 6.0.192

1416
 


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)