Portal komputerowy » dyski SSD » Transcend 230S 256GB – test taniego dysku SSD » Strona 4

Transcend 230S 256GB – test taniego dysku SSD

 

 
Podsumowanie
 

Ocena: 5
 
Rodzaj:
 
Pojemność:
 
Cena:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


 

Zalety


+niezłej jakości obudowa,
+bardzo dobra wydajność,
+atrakcyjna cena,
+3 lata gwarancji

Wady


nie stwierdzono


Kilka słów o teście

Ceny kart graficznych i pamięci RAM bezlitośnie rosną. Na szczęście wśród drożejących komponentów PC jest jeden wyjątek – dyski SSD. Ich ceny systematycznie, i co ważniejsze zauważalnie (!) spadają. Dlatego dziś rzucimy okiem na budżetowy dysk półprzewodnikowy o pojemności 256GB – zapraszamy!

0
Opublikowano 30 lipca 2018 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Naszym zdaniem Transcend 230S to bardzo opłacalny dysk SSD. Za niecałe 280zł otrzymujemy 256GB nośnik o bardzo dobrej wydajności, będącą praktycznie szczytem możliwości interfejsu SATA III. Mowa tutaj zarówno o odczycie/zapisie sekwencyjnym jak i mieszanym. Na dodatek wszystko to zamknięto w solidnej jakości, aluminiowej obudowie. Za wspomnianą wcześniej kwotę otrzymujemy produkt solidny i kompletny, po którym nie widać żadnego cięcia kosztów. Można narzekać nieco na nieco ubogie dodatkowe wyposażenie (jak na przykład brak przewodu SATA), ale jednak nie bądźmy zbyt zachłanni. Czy warto zakupić nośnik Transcend 230S w wersji 256GB? Naszym zdaniem zdecydowanie tak, będą to bardzo rozsądnie i mądrze wydane pieniądze.

 

Transcend 230S otrzymuje od redakcji Tweaks.pl ocenę 5/5 rekomendację udanego zakupu i nagrodę w kategorii doskonała cena/wydajność i doskonała jakość! 

Polecamy!

 

 

Sprzęt do testów dostarczył:

Transcend Logo

Serdecznie dziękujemy!

Spis treści: Transcend 230S 256GB – test taniego dysku SSD

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)