0
Opublikowano 4 lipca 2015 w Portal komputerowy » Wiadomości » Oprogramowanie » Testuj Hunt Me, wygraj drona!
 
 

Testuj Hunt Me, wygraj drona!


Szukanie pracy przy użyciu telefonów komórkowych jeszcze nigdy nie było tak proste! Pracuj.pl stworzył aplikację mobilną dla specjalistów z branży IT, a za jej testowanie i wkład w ulepszanie daje nagrody! Zaopiniowanie apki to szansa na drona albo raspberry PI.
Hunt Me

Aplikacja Hunt Me, dostępna na Androida i IOS, umożliwia kandydatom z sektora IT łatwą i szybką komunikację z pracodawcą. Wystarczy, że stworzą swój profil, oznaczą się branżowymi tagami, a następnie w prosty sposób zaznaczą, które oferty wydają się im interesujące. Rekruterzy, którzy wybrane ogłoszenia zamieścili, dostaną informację, kto jest nimi zainteresowany – dzięki temu będą mogli bezpośrednio skontaktować się z kandydatem. A to wszystko z poziomu komórki i bez wysyłania CV!
Hunt Me 2Hunt Me3
Aplikacja będzie wciąż ulepszana, a pomysły na usprawnienia może dać każdy. Wystarczy ściągnąć i przetestować apkę i napisać opinię. Co więcej, autorzy najlepszych z nich zgarną drona i Raspberry PI!
Hunt Me 4
Więcej o: aplikacji i konkursie.
Link Linki do storów: Apple i Google.

hunt Me 5

Spis treści: Testuj Hunt Me, wygraj drona!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.