Portal komputerowy » dyski przenośne » Test Seagate GoFlex Slim 500 GB – smukłość, elegancja, wydajność » Strona 8

Test Seagate GoFlex Slim 500 GB – smukłość, elegancja, wydajność

 

 
Podsumowanie
 

Ocena: 4.5
 
Rodzaj:
 
Pojemność:
 
Cena:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4.5/5


 

Zalety


+ Elegancka, odporna na zarysowania obudowa + Niewielkie rozmiary + Dodatkowe oprogramowanie + Kompatybilność ze standardem SATA USM + Czasy dostępu

Wady


- Cena


Kilka słów o teście

Firma Seagate w swojej ofercie posiada całkiem ciekawy produkt z funkcją backupu danych o nazwie GoFlex Slim. Dysk ten jest eleganckim, zgrabnym, a dzięki USB3.0 szybkim urządzeniem, które z pewnością przypadnie do gustu niejednemu fanowi gadżetów i estetom.

0
Opublikowano 12 listopada 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Opinia

Seagate Slim (STCD500400) z całą pewnością jest wyjątkowym urządzeniem. Elegancka, czarna, aluminiowa obudowa dysku z pewnością przypadnie do gustu nie jednej osobie. Dysk jest także niezwykle cienki i lekki, dzięki czemu swoje dane zawsze można zabrać ze sobą i nie będzie to kłopotliwe, jak w przypadku większych przenośnych dysków. Należy także pamiętać, że pomimo małych rozmiarów, dysk ten zapewnia dobrą wydajność, kulturę pracy oraz oprogramowanie pozwalające na łatwą synchronizację z serwisami społecznościowymi.

Aby zakupić Seagate Slim (STCD500400) należy wydać około 300zł. Jest to cena dość wygórowana, ponieważ obecnie w tej cenie można nabyć jeden z wielu dysków zewnętrznych 2,5″ o pojemności nawet 1TB. Właśnie dlatego zakup tego dysku polecam jedynie prawdziwym estetom.

Sprzęt do testów dostarczyła firma Seagate

Seage logo

Spis treści: Test Seagate GoFlex Slim 500 GB – smukłość, elegancja, wydajność

4estR
 
Były redaktor Tweaks.pl. Specjalizacja w sprzęcie takim jak: - Smartfony - Monitory - Notebooki, Netbooki, Ultrabooki - Podzespoły bazowe komputera. - Sieć przewodowa i bezprzewodowa.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)