Portal komputerowy » od 200 do 300zł » Aerocool X Predator X1 – Rzut okiem » Strona 3

Aerocool X Predator X1 – Rzut okiem

 

 
Overview
 

Producent:
 
Cena:
 
criteria 1
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
381 total ratings

 

Zalety


Możliwość montażu długich kart graficznych
Dobrze wyposażony przedni panel
Atrakcyjny wygląd
Ciche wentylatory w zestawie
Dużo miejsca na dyski HDD

Wady


Zbyt cienkie blachy
Mało miejsca na zarządzenie okablowaniem
Podatność na kurz
Nienajlepszy system wentylacji


Kilka słów o teście

Montaż podzespołów Instalacja komponentów w Aerocool Xpredator X1 przebiega dosyć płynnie, choć nie bezproblemowo. Najpierw przykręcamy kołki dystansowe, po czym umieszczamy płytę główną. Miejsca jest wystarczająco dużo na to, aby zmieścić do środka długie karty graficzne czy wysokie coolery chłodzące procesor. Dodatkowym atutem są dwa otwory przez które przełożyć można rurki chłodzenia wodnego. Nośniki danych […]

6
Opublikowano 30 listopada 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Montaż podzespołów

Aerocool Xpredator X1 Montaż podzespołów

Aerocool Xpredator X1 Montaż podzespołów

Instalacja komponentów w Aerocool Xpredator X1 przebiega dosyć płynnie, choć nie bezproblemowo. Najpierw przykręcamy kołki dystansowe, po czym umieszczamy płytę główną. Miejsca jest wystarczająco dużo na to, aby zmieścić do środka długie karty graficzne czy wysokie coolery chłodzące procesor. Dodatkowym atutem są dwa otwory przez które przełożyć można rurki chłodzenia wodnego.

Nośniki danych umieszczamy najpierw na tackach, które wchodzą w skład zestawu, następnie umieszczamy je w odpowiedniej klatce, a na sam koniec oczywiście przykręcamy. Napędy optyczne montowane są poprzez zdjęcie panelu przedniego, usunięcie zaślepek i ich wysunięcie.

PSU, czyli serce komputera instalujemy tradycyjnymi metodami na dole obudowy – przykręcamy go od zewnątrz czarnymi śrubkami, które dołączone są do zestawu.

Aerocool Xpredator X1 Montaż podzespołów

Aerocool Xpredator X1 Montaż podzespołów

Xpredator X1 oferuje bardzo kontrowersyjne możliwości aranżacji okablowania. Choć są do tego zrobione z tyłu specjalnie zrobione otwory, to pozostawiono za mało miejsca na ich przełożenie, co skutkuje problemami z domknięciem obudowy.

Aerocool Xpredator X1 Montaż podzespołów

Aerocool Xpredator X1 Montaż podzespołów

Spis treści: Aerocool X Predator X1 – Rzut okiem

-AssassiN-
 
Jestem fanatykiem komputerów i wszystko co jest do nich podłączane. Lubię pograć w dobrą grę, posłuchać świetnej muzyki, oglądać filmy i seriale, czytać aktualności IT oraz grać w piłkę nożną, siatkówkę, piłkę reczną (mam także wiele, wiele innych zainteresowań). Zajmuje się też redagowaniem artykułów, które zapewne przeczytałeś. Dodatkowo zajmuję się grafiką, głównie tworzenie bannerów, headerów itp.


6 komentarzy


 1.  

  Jak grube są tam blachy? (0, 6 mm czy mniej?)
 2.  
  Bakak
   
   
   
   
   

  koszmarne fotki, słaba stylistyka i składnia, ogólne masło maślane. Po pierwszej stronie przestałem czytać, tylko fotki przejrzałem 🙁
  Słabe to :/
 3.  
  Janek

  Recenzja bardzo nieskładnie napisana, ale cóż – jako dobrnąłem do końca. Co do samej obudowy – raczej bym tyle nie dał za ten sprzęt. Porównywalnej jakość sprzęt ostatnio wypuścił iBOX (model NET 718), a cena znacznie niższa.
  •  
   Mojżesz

   @Janek to prawda z tym iBOXem. Ich NET 718 daje radę i za tę kasę jest jedną z lepszych porpozycji. Ja sam składałem w nim zestaw dla brata, wiec miałem okazję przyglądnąć się wszsytkim detalom. Warta swojej ceny.
 4.  
  Jacob

  Niech ktoś mi powie gdzie jest przycisk reset?

Dodaj komentarz


(required)