Portal komputerowy » Klawiatury » CM Storm Suppressor – test klawiatury membranowej dla graczy » Strona 2

CM Storm Suppressor – test klawiatury membranowej dla graczy

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
13 total ratings

 

Plusy


+niezła praca przełączników membranowych
+5 programowalnych klawiszy
+klawiatura "zapamiętuje" ustawienia
+odpinany (i dodajmy wymienialny) kabel
+podkładka pod nadgarstki

Minusy


-podświetlenie jest za jasne
-nieco za głośna
-szare nadruki na kawiszach
-mimo wszystko cena


Kilka słów o teście

CM Storm to marka należąca do znanej firmy Cooler Master. W jej ofercie możemy znaleźć artykuły dla graczy. Są to między innymi obudowy, myszki, podkładki, podkładki chłodzące, słuchawki czy klawiatury. My mieliśmy tą przyjemność zapoznać się z dość tanią (jak dla swojej grupy docelowej) klawiatury dla graczy – CM Storm Suppressor. Zapraszamy na test!

0
Opublikowano 4 marca 2015 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Rzut oka na klawiaturę

Klawiatura trafiła do nas w bardzo dużym opakowaniu. W jego wnętrzu znaleźliśmy klawiaturę, kabel mini USB, instrukcję obsługi oraz podkładkę pod nadgarstki. Jest to tzw. “rozsądne minimum”. Mimo wszystko cieszy obecność podkładki, w konkurencyjnych produktach (oczywiście w tej półce cenowej) nie jest to częsty widok.

 

Suppressor cm storm 1

Suppressor cm storm 1

 

 

Czas zatem przejść do meritum, czyli do klawiatury. Jak przystało na produkt gamingowy Suppressor ma trochę niesymetryczne kształty, ale to już standard w tego typu produktach. Mimo wszystko podoba nam się to, że nie ma ona jaskrawych i rzucających się w oczy naklejek, jak to jest u niektórych producentów. Jednak po wyjęciu z pudełka od razu zaniepokoiły nas nadruki na klawiszach – które są szare. Może to oznaczać, że przy słabszym oświetleniu możemy mieć problemy z trafieniem w potrzebny klawisz. Na szczęście jednak oferują one LEDowe podświetlenie, które powinno ten problem rozwiązać.

Suppressor cm storm 1

 

Suppressor cm storm 1

Suppressor cm storm 1

Do dyspozycji użytkownika oddano cztery znajdujące się po lewej stronie klawiatury programowalne przyciski. Warto wspomnieć też o tym, że klawiszami od F1 do F6 możemy sterować komputerem (zmienić jasność ekranu, ściszyć, podgłośnić itp.).

Suppressor cm storm 1

Suppressor cm storm 1

Suppressor cm storm 1

Interesujące jest podłączenie klawiatury CM Storm Suppressor, bowiem używamy do tego celu kabla mini USB. Jeśli ten okaże się zbyt krótki, albo nam się uszkodzi bez problemu można taki znaleźć na portalach aukcyjnych. Gniazdo służące do podłączenia przewodu odpowiadającego za komunikację klawiatury z komputerem znajduje się w lewej części obudowy.

Suppressor cm storm 1

Spis treści: CM Storm Suppressor – test klawiatury membranowej dla graczy

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)