Portal komputerowy » Klawiatury » CM Storm Suppressor – test klawiatury membranowej dla graczy » Strona 4

CM Storm Suppressor – test klawiatury membranowej dla graczy

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
13 total ratings

 

Plusy


+niezła praca przełączników membranowych
+5 programowalnych klawiszy
+klawiatura "zapamiętuje" ustawienia
+odpinany (i dodajmy wymienialny) kabel
+podkładka pod nadgarstki

Minusy


-podświetlenie jest za jasne
-nieco za głośna
-szare nadruki na kawiszach
-mimo wszystko cena


Kilka słów o teście

CM Storm to marka należąca do znanej firmy Cooler Master. W jej ofercie możemy znaleźć artykuły dla graczy. Są to między innymi obudowy, myszki, podkładki, podkładki chłodzące, słuchawki czy klawiatury. My mieliśmy tą przyjemność zapoznać się z dość tanią (jak dla swojej grupy docelowej) klawiatury dla graczy – CM Storm Suppressor. Zapraszamy na test!

0
Opublikowano 4 marca 2015 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

cm storm suppressor

Klawiatura CM Storm Suppressor to trochę dziwny twór. Na pewno jej najważniejszą zaletą jest przechowywanie ustawień programowalnych. Możemy podpiąć obudowę do innego komputera, a ta i tak będzie “pamiętać” zapisane ustawienia. Dobrym dodatkiem jest podkładka pod nadgarstki, która ze względu na wysoki profil klawiatury jest przydatna. Ciekawym pomysłem jest także odpinany kabel mini USB, którego w każdej chwili możemy go wymienić na dłuższy (bądź krótszy :)). Nieuzasadnionym według nas posunięciem było umieszczenie na klawiszach szarych napisów. Bez podświetlenia (dodajmy – zbyt jasnego) klawiatury praktycznie nie da się używać. Na rynku są klawiatury, które mimo tego, że posiadają podświetlane klawisze mają białe nadruki. Kolejną ważną odnotowania wadą jest głośność testowanej klawiatury. Szczerze mówiąc jest to trochę dziwne, bo przełączniki membranowe cechują się tym, że potrafią być niemal bezgłośne. Tutaj jest jednak odwrotnie, przez co ta (być może dla niektórych najważniejsza) zaleta tego typu przełączników znika. Wady testowanej klawiatury nie są znaczące, ale jednak są. Według nas dałoby się je przeboleć gdyby cena testowanej klawiatury wynosiła ok. 20-30zł mniej.  CM Strom Suppressor otrzymuje od redakcji Tweaks.pl ocenę 4/5.

Spis treści: CM Storm Suppressor – test klawiatury membranowej dla graczy

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)