Portal komputerowy » Słuchawki » Earto Apollo 7s – test słuchawek klasy premium! » Strona 4

Earto Apollo 7s – test słuchawek klasy premium!

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4.5/5


User Rating
1 total rating

 

Plusy


+naturalny dźwięk,
+wodoodporne,
+wbudowany mikrofon,
+bardzo dobra jakość wykonania,
+kompatybilność z asystentami głosowymi,
+bogate wyposażenie dodatkowe,

Minusy


- krótki czas pracy na baterii,
- zbyt wysoka cena,
+


Kilka słów o teście

Świat powoli godzi się z faktem, że złącze Jack znika z coraz większej ilości urządzeń mobilnych. Dla niektórych osób może się to okazać dobrą wymówką do usprawiedliwienia zakupu słuchawek bezprzewodowych. Dlatego dzisiaj rzucimy okiem na high endowe słuchawki Erato Apollo 7s. Zapraszamy do lektury!

0
Opublikowano 26 stycznia 2019 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Erato Apollo 7s – podsumowanie

Słuchawki Erato Apollo 7s to bez wątpienia kunszt nowoczesnej technologii zamkniętej w kompaktowej obudowie. Jakość dźwięku jest fenomenalna i potrafi zaimponować. Sprzęt zdecydowanie kierowany jest do osób, które nie dają się przekupić podbiciem tonów niskich. Dźwięk, zaraz obok wzorowej jakości wykonania jest zdecydowanie najmocniejszą stroną urządzenia. Niestety nie obyło się bez wad. Dokucza za to krótki czas pracy na baterii. Około 2h to według nas za mało (choć zdrowo dla uszu). To w zasadzie jedyny minus tego urządzenia. Można wspomnieć o okazjonalnych przerwaniach połączenia, aczkolwiek wiele tutaj zależy od użytego przez nas urządzenia. Czy zatem słuchawki Erato Apollo 7s to zakup godny polecenia? Zdecydowanie tak, aczkolwiek cena mogłaby być nieco niższa, by usprawiedliwić parę występujących w nich wad. Mimo wszystko za wysoką jakość dźwięku i wykonania Erato Apollo 7s otrzymuje od redakcji Tweaks.pl ocenę 4.5/5 oraz rekomendację w kategorii doskonała jakość!

Dla słuchawek Erato Apollo 7s!

 

Sprzęt do testów dostarczył

Znalezione obrazy dla zapytania erato logo

serdecznie dziękujemy!

Spis treści: Earto Apollo 7s – test słuchawek klasy premium!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)