Portal komputerowy » Myszki » Test Gigabyte M8600v2 Aivia – gryzoń do zadań specjalnych » Strona 6

Test Gigabyte M8600v2 Aivia – gryzoń do zadań specjalnych

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
14 total ratings

 

Plusy


+ Świetny Design
+ Dwa tryby pracy
+ Wykonanie i użyte materiały
+ Dwa akumulatory w zestawie
+ Profile i makra

Minusy


- Makra dostępne tylko w trybie przewodowym


Kilka słów o teście

Często mówi się, że prawdziwy gracz będzie osiągał dobre wyniki nawet używając myszki za 10zł. Jednak nie od dziś wiadomo, że doświadczony gracz korzystając z lepszego sprzętu, osiągnie jeszcze lepsze wyniki. Maratończyk nie będzie biegł całej trasy w sandałach, tylko w butach przeznaczonych do biegania, a zawodowy gracz nie będzie grał używając myszki biurowej, lecz prawdziwej myszy gamingowej.

0
Opublikowano 1 października 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Opinia

Gigabyte M8600v2 jest bardzo udaną konstrukcją. Dwa akumulatory pozwalają na stałą bezprzewodową pracę. Osoby, które twierdzą, że bezprzewodowa mysz nie nadaje się do grania z pewnością powinien zainteresować fakt, że żadnych opóźnień nie odczułem, a ewentualna wymiana akumulatora trwa zaledwie kilka sekund. Jeżeli komuś to nie wystarcza zawsze może używać tej myszki jak zwykłej myszy przewodowej.

Jeżeli chodzi o wygląd gryzonia to zasługuje on z całą pewnością na pochwałę, bo produkt prezentuje się fenomenalnie. Co do ergonomii myszki i wypukłego grzbietu, to uważam, że jest to kwestia kilku dni przyzwyczajenia. Gryzoń jest precyzyjny, a komfort pracy stoi na wysokim poziomie.

Komu poleciłbym taki sprzęt? Na pewno każdemu, kto zastanawia się nad kupnem bezprzewodowej myszki oraz nie odstrasza go cena. Należy jednak pamiętać by w sklepie rozglądać się za poprawioną wersją (v2), która różni się od poprzednika między innymi nieco wygładzonym grzbietem. Uważam, że M8600v2 jest wart każdej złotówki i wystawiam mu ocenę 5/5.

Sprzęt do testów dostarczył GIGABYTE

Gigabyte

Spis treści: Test Gigabyte M8600v2 Aivia – gryzoń do zadań specjalnych

4estR
 
Były redaktor Tweaks.pl. Specjalizacja w sprzęcie takim jak: - Smartfony - Monitory - Notebooki, Netbooki, Ultrabooki - Podzespoły bazowe komputera. - Sieć przewodowa i bezprzewodowa.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)