Portal komputerowy » Myszki » Test Tt eSport Theron – myszka idealna do uprawiania e-sportu » Strona 4

Test Tt eSport Theron – myszka idealna do uprawiania e-sportu

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie: , , ,
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
52 total ratings

 

Plusy


+ świetny design i wyprofilowanie myszy
+ dobre rozlokowanie przycisków
+ możliwość dowolnej zmiany rozdzielczości
+ podświetlenie gryzonia
+ możliwość zmiany wagi
+ 5 profili myszy
+ dopracowane oprogramowanie
+ możliwość zmiany częstotliwości odświeżania
+ przyzwoita ilość dodatkowych przycisków
+obsługa makr

Minusy


- za duża dla osób o małych dłoniach
- zawyżone DPI przez producenta
- cena (ok. 200zł)


Kilka słów o teście

Wygląd i opis myszy Już na pierwszy rzut oka gryzoń prezentuje się bardzo profesjonalnie i stylowo. Zastosowano ciekawy design. Mysz jest świetnie wyprofilowana, dzięki czemu dłoń idealnie układa się na urządzeniu. Jak widać na obrazku wyżej, myszka posiada ciekawe wyprofilowanie na obszarze głównych przycisków, co zapobiega przypadkowemu ześlizgnięciu się palców. Całość pokryta jest gumopodobnym, matowym […]

0
Opublikowano 6 listopada 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Wygląd i opis myszy

Już na pierwszy rzut oka gryzoń prezentuje się bardzo profesjonalnie i stylowo. Zastosowano ciekawy design. Mysz jest świetnie wyprofilowana, dzięki czemu dłoń idealnie układa się na urządzeniu.

mysz Tt eSport Theron mysz Tt eSport Theron

Jak widać na obrazku wyżej, myszka posiada ciekawe wyprofilowanie na obszarze głównych przycisków, co zapobiega przypadkowemu ześlizgnięciu się palców. Całość pokryta jest gumopodobnym, matowym tworzywem, które na początku nie wydaje się być dobrym rozwiązaniem (jeśli chodzi o ergonomię). Powierzchnia wydaje się odrobinę za śliska. Jak się jednak okazuje przy dłuższym użytkowaniu, nie ma nic bardziej mylnego. Gdy dłoń się odrobinę spoci, gryzoń nabiera niebywałej ergonomii. Wówczas nie ma możliwości, by ręka ześlizgnęła się z myszy.

dodatkowe przyciski Tt eSport Theron
Gryzoń posiada 8 przycisków na górze + 2 na dole. Umiejscowione obok kciuka, domyślnie działają jak komendy w Windows – „Naprzód” oraz „Wstecz”. Ponadto scroll, po naciśnięciu, działa jako dodatkowy 3-ci przycisk. Na środku z kolei umieszczono dwa przyciski, które są standardowo zdefiniowane do zmian rozdzielczości myszki(DPI). W prawym boku mamy natomiast przycisk makra.

dodatkowy przycisk marka tt eSport Theron
W dolnej części myszy zostało umieszczone logo Ttsmok:

logo Tt eSport Theron Sama obudowa posiada elementy przeźroczyste, za którymi kryją się różnokolorowe diody, dodające naszemu stanowisku rozrywki całkiem nowe oblicze!

Na spodzie gryzonia umieszczono dwa duże ślizgacze. Przyklejone są w dwóch skrajnych miejscach myszki. Sprawiają wrażenie solidnie wykonanych i trudnych do starcia. Co się potwierdza.

ślizgacze Tt eSport Theron przyciski Tt eSport Theron

Na spodzie zamieszczono jeszcze dwa przycisków, które służą do zmiany poziomu częstotliwości odświeżania (125-500-1000Hz) oraz do zmiany profilu myszki (do wyboru jest 5). Co więcej, pod „maską” ukryte są odważnik do zmiany wagi. Do wyboru mamy 5 odważników x 4.5gram.

odważniki Tt eSport Theron odważniki Tt eSport Theron

odważniki Tt eSport Theron

Spis treści: Test Tt eSport Theron – myszka idealna do uprawiania e-sportu

wilkolak22
 


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)